Tek başıma dışarı çıkabilir miyim

arkadaşlarım yok gelmiyorlar evde durmak istemiyorum şimdi tek çıkınca böle tek dolaşınca kendimi garip hissediyorum...sizce çıksam ne olur?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• hıç bir şey olmaz ne olacakmış kımseye bağlı kalma canın ne ıstıyosa onu yap. ben yalnız gezmeyı çok severım kafama göre takarım kulaklıklarımı kımseye aldırmadan müzik dınleye dınleye gezerım kafam eser çay bahçesıne gıderım bı çay içerim ohhh mıs gıbı hayttt : )

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yanında kimse olmadan çıkma kaçırırlar:))) e çık ne olcak ki otur biryerlerde ye iç sinemaya git bak ne güzel

0|0
    0|0
  • çık avmye git otur bişeyle riç sonra mağaza gez

0|0
    0|0
  • Bazen yalnız olmak en iyisi.Ben kendimi kötü hissettiğimde kulaklığımı ve sırt cantamı alıp sehır turu yaparım iyi geliyor :)

1|0
    0|0
  • kulaklığını tak güzel bir müzik aç ve alışveriş yap oohh işte huzur :)

0|0
    0|0
  • Çık bence.Evde sıkılmaktan iyidir.Keyfine göre gez.Sevdiğin bir yerde yemek ye deniz kenarında kahve iç.Yalnız çıkmak iyi olabiliyor bazen.Kimsenin kaprisini çekmek zorunda kalmıyorsun.

0|0
    0|0
    • evet abla ben haber bekliyorum

gelmezse tek basıma bişiler yapmak için yine dışarı cıkıcam :(

sinema vs :S

• Üfff ne var? Çık git tabi,N'olucak? ''Aııaaaa şuna bak tek başına geziyor deli mi ne,gerizekalı!1'' mı diyecekler?

0|0
    0|0
  • Cik nolcakki..ben tek basima cikmaktan daha buyuk keyf alirim..ve sempatik biri oldugum icin genelde konusacak birileri olur..yalniz ciksamda yalniz hisetmem..

0|0
    0|0
  • Çıkabilirsin.Gez,dolaş.İnsanları incele.

0|0
    0|0
  • sıkılmazsan çık :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence çık biraz dolaş kendine kendince vakit ayırmış olursun. Sürü psikolojisinden kurtulursun.

0|0
    0|0
  • Çık dışarı, mp3 çaların varsa tak kulağına, sevdiğin şarkıları mırıldanarak, insanlara gülümseyerek gez gezebildiğin kadar... Hayat çok güzel inan buna :)

0|0
    0|0
  • Bende tek dolasınca acayıp streslı oluom ama arkadas olunca kahkaha atabılıom

0|0
    0|0
  • git döner ye

0|0
    0|0
  • tek cikma iyi olmuyor bende hic tek cikmam disari / evde tek cocugum birde yani sen kanka falan edin onla takilirsin ! (kiz kankaya dikkat et asik falan olursun)

0|0
    0|0
  • kafanı dinlersin

kendini mutlu edecek şeyler bulabilirsin

0|0
    0|0
  • yooo olabilir niye olmasın ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...