Sevmiyorum dese bile rahatlayacağım. Acaba mesaj atsam mı?

Geçtiğimiz hafta sonu sevgilim bir kız arkadaşıyla buluştu.Kız evli çocuğu var bizimkindende 4-5 yaş büyük ve kocasını aldatan bir kadın.Hal böyle olunca pek görüşmesini istemedim ama çokda diretmedim bu kadın onun evinde kaldı bende git götür gezdir işlerine koşturdum.Kadınla muhattap olmak istemedim ve soğuk davrandım.Daha sonra finalleri başladı.Sevgilim artık bana soğuk ve mesafeli davranmaya başladı,arada sordum finallerden dolayı dedi.Ama ben o kadın yüzünden olduğunu hissettim.O da bana işte dışarda çok soğuk davranıyorsun filan dedi bende arkadaşının yorumundan etkilendiğini söyleyince sinirlendi ve bir sürü olumsuz yorum yapılıor ben sana yansıtıyormuyum diyince şaşırdım.Yorumlarda birbirimize yakışmadığımız ve benim soğuk olduğum yönündeydi.Ben maalesef sidik yarışına girdim benim arkadaşlarımda senin için aynı şeyi söylüyorlar ama benim için dünyanın en güzelisin dedim.Bunu dedikten sonra bana kusura bakma ama türkiye standartlarının üzerindeyim diyerek kendine gel diye bir havaya girdi.Bende bir haftadır geriliyordum ve sonunda bağırarak seni gebertirim,o iffetsiz kadınla buluştun bu hale geldin dedim ve kız arkadaşım sinir krizi geçirdi.Bir bağırmayla bu kadar kafayı bozacığını düşünmemiştim.Apar topar hastaneye götürdüm sakinleştirici vurdular.Sonra arkadaşına bıraktım.Arkadaşıyla konuştuğumda hasan bana soğuk davranıyor,ilişkimizin sonu ne olur bilmiyorum diyormuş,halbuki ben sorduğumda finallerden diyordu.sonra bana geberteceğim diye bağırışını unutmayacam bu iş artık olmaz dedi.Bende beni sevip sevmediğini sordum şu an bunu bilmiyorum dedi.Bende bunun cevabının önemli olduğunu emin olduğu zaman cevabını vermesini seviyorsa yanında olacağımı sevmiyorsa hayatından tamamen çıkacağımı ve o cevap atana kadar sessiz kalacağımı söyledim.Aradan bir gün geçti tık yok.Sevmiyorum dese bile rahatlıcam.Sizce ne yapmalıyım?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence 1 gün çok kısa bir süre birkaç gün beklemelisin.Kaldı ki kız arkadaşın da sinirli biri anladığım kadarıyla.İnsan sinirlenince siniri kolay kolay geçemeyebilir.Birkaç gün bekleyip ondan sonra mesaj atabilirsin.Ya da arayabilirsin.Ben böyle zamanlarda telefonla konuşmaktan yanayım.Çünkü mesajda herşey kolaylıkla söylenebiliyor ama konuşurken herşey çok farklı oluyor.Bence mesaj atma ara ama birazcık zaman geçsin derim ben.Naçizane düşüncelerim böyle.Umarım herşey düzelir ve mutlu olursunuz.

1|0
    0|0
    • Doğru tespit etmişsiniz kendisi de sinirlidir ve sinir haliyle ayarsız konuşabilmektedir.Daha önce de tartışmıştık ama hiç bu kadar uzun sürmemişti.Aynı gün barışırdık.Yarın çok önemli bir sınavı var ve sonra yarıyıl tatiline girecek.Bugun sınav onu oyalıyordur sınavdan sonra çok merak ediyorum atacakmı.Buna ek olarak pazarteside hızlı okuma kursumuz beraber ilk günü acaba gelirmiki

• Geçmiş olsun...Bence şu an daha taze diye herşey belli olmayabilir.Daha sonra hatasını anlayacaktır.Hayırlısı olsun artık ne diyelim.

• kazadan sonra arkadaşım haber vermiş,sormuş arkadaşımda ona biraz yüklenmiş vicdan yapma diye,o da seviyorum onu durumu nedir diye sormuş.ama benden giden gitmiş demek ki.cevap verme dedim.beni arkadaşı aradı yanımda vereyimmi dedi istemedim.sonra arkadaşımı iyi olduğunu öğrendim o bana yeter demiş

Kızlar Ne Diyor 3

• mesaj atmalsın..

0|0
    0|0
  • o okız senı sevmıyor kusura bakma sevseydı kımsenın sozuyle hareket edıp sana boyle davranmazdı sevmedıgı cok acık senı pek onemsemıyor bu yuzdende herkezın lafından etkılenıyor cunku zaten deger vermıyor hatta aralarında senın hakkında yorum yapıp dalga gecıyorlardır emın ol

0|0
    0|0
    • o kadar şey paylaştık ki böyle bir ihtimale yer vermek istemiyorum. Kaldi ki direk soruyorum sevmiyorsan söyle diye bunun cevabını vermekten neden çekiniyor?

• bılmıyorum senın anlattıklarından bunu cıkardım bende sevgılımden ayrılsam ve o bana benı sevmedınmı dıye sorma hıc sevmesem bıle bırsey soylemem cekınırım ona bakma

• bence mesaj atsan iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• atmıycak. ben de sevmiyorum de bırakayım seni dedim 6 aylık ilişkim bitti yok demiyor.

0|0
    0|0
    • kaç gündür atmıyor?

• içim yanıyor bir bilsen,ortada bir durumda yok işin acı tarafı.aramızda hiçbir sorun yoktu.bilmiyorum ne yapmalıyım.benim mesaj atasım var ama herkes atma diye elimden tutuyor.

• seviyorsan uğraş. ben ondan öğrendim sevdiğin için uğraşman gerektiğini. ben bunu bıraktığımda geri dönmeyi düşünmüyordum. 10 gün boyunca bırakmadı ben de dedim gerçekten seviyor boşuna neden mutsuz olalım diye. ama dönmezse sevmiyodur söyliyim.

Yükleniyor...