Pes veya Fifa oynarken hangi takımı alıyorsunuz?

Pes veya Fifa oynarken hangi takımı alıyorsunuz? Taktiğiniz varsa onu da yazarsanız sevinirim:)

• Barcelona
    32% (18)31% (19)31% (37)Oy Ver
  • Real Madrid
    43% (24)29% (18)36% (42)Oy Ver
  • M.City
    2% (1)10% (6)6% (7)Oy Ver
  • M.United
    7% (4)15% (9)11% (13)Oy Ver
  • Diğer(belirtiniz)
    16% (9)15% (10)16% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|28

En İyi Kız Görüşü

• Asla almayacaklarım:

Barcelona...

Real Madrid...

Nefret ediyorum bu ikisine takıklardan... City iyidir bu listeden...

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Real Madrid, tabi arada sırada Barçayıda almıyor değilim :)

0|1
    0|0
  • Bayern Münih

1|1
    0|0
  • biriyle pes oynamaya karar verildikten hemen sonra söylenen şart: 'barcelona benim ona göre'

0|1
    0|0
  • atletico madrid ya da juventus

0|0
    0|0
  • Şıklarda neden cimbom yok,ben hangi takımın rengi sarı kırmızıysa onu seçerdim :D

1|1
    2|0
  • Atletico Madrid benimdir diyorum direk pes oynarken ya da Galatasaray ama genelde A.Madrid

0|1
    0|0
  • Real Madrid

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• madrid-barça maçı illa ki yapılıyor

madrid'i alıyorum

sonra porto,m.city,m.united illa ki oynarım

gerçi nadiren oynadığım bir oyun ama arkadaşlarla güzel vakit geçiyor

1|0
    0|0
  • fifa da alır fenerbahçeyi akarım her türlü. ama peste biraz mantık hataları olduğundan bu mümkün değil. peste de bu dediğin takımların hepsiyle oynarım ama barçayı aldım mı önğmde adam duramıyor zevki çıkmıyor. bu arada bir psg de kolay yetişmiyor şıklarda görmek isterdim

0|0
    0|0
  • napoli tabiki

3-4-3

0|0
    0|0
  • 2 takımıda karışık seçiyorum taktiğe bağlı olarak. 4-5-1 taktiği juventusta güzel oluyor forvette tevez hızı ve sutu yüksek orta sahada zaten pogba filan defansta bile hızlı adamları var malum fifada hız önemlidir.
    diğer takım ise psg 4-3-3 taktigi kanatları aşırı hızlı lucas özellikle ibram zaten bahsetmeye gerek yok bu ikisi bile yeter

0|0
    0|0
  • Bİ dünya karması takımım var onun dışında Madrid (3-4-3 sistemde) sistem bomba ve iddalıyım çok zor yenilirim :)))

0|0
    0|0
  • Her daim M.United

0|0
    0|0
  • Napoli sempatizanıyım.

ayrıca hangi takımı alırsam alayım stoperleri ortasahaya kadar çıkartırım çok geride durmaları ile ortaalana yakın durmalarının oyun açısından bir farkı yok anca kontraatağı çok iyi oynayabilen olursa gol atar yoksa kalabalık ortasaha oluyor her daim işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Pes 2012 de kesinlikle 'Barcelona'

0|0
    0|0
    • Bana barçayı almak yasak 2012'de:D Oyundan ve messiden soğutuyorum rakibi:D

• benzer durumları benimde yaşadığım oluyor bu yaz tatilde 15 gün içkiye doğru düzgün para vermedim pes 2012 ve barcelona sayesinde ;)

• Oynamadım hiç ciddiyim !

Barça iyidir =/

0|0
    0|0
  • ben galatasaray dan başka takım seçmem kardeşim

0|0
    0|0
  • Barcelona - Fenerbahçe 4-4-2 ve ofansif pres sıkı- destek aralığı geniş

0|0
    0|0
  • pes 2013 te psg yi alıyorum..fıfada da galatasarayı alıyorum..dagıtıyorum ortalığı..psg de ibrahimoviç i salıyom tek başına ileriye yetiyo o zaten..gsda da 4 4 2 klasik taktik yaparım

1|0
    0|0
    • İbra her zaman bana itici gelmiştir. Sadece fizik gücünden ve boyundan yararlanıyorum.

• lille, werder, boca, chelsea, marsilya, juve

0|0
    0|0
    • Kanatlardan oynamayı ve kontrayı seviyorsun sanırım.

• Hayır. Kanat adamını alıp çapraz koşuyu seviyorum. Orta saha kalabalıklaşıyor. Sistem 4-3-2-1 genellikle. Mevkilerde adam çoğaltıyorum. Mesela stoper ile kanattan iniyorum ve rakip sahann ortasına kanat değiştirmek için pas veriyorum. Hem adam çoğalıyor, hem atak daha sağlam oluyor. :) kontra atak özelliğini daha farklı biçimde kullanıyorum yani.

• Messiyi Real Madride alıyorum Real Madrid ile oynuyorum :)

0|0
    0|0
  • barcelona arjantın en kotu ıhtımal arsenal

0|0
    0|0
  • paris saint germain ya da münih.

0|0
    0|0
  • Bayern Münih

0|0
    0|0
  • Aslında oyun sisteminde iyi olan takımı almak değilde iyi yönettiğin takımı almak daha mantıklı o yüzden M.City :))

0|0
    0|0
  • Sırf c.ronaldo için real madrid

0|0
    0|0
  • arsenal arkadaş bağımlılık yaptı ille bi defa arsenalı alıp yenilcem oyuna başlarken :D

0|0
    0|0
  • juventus ya da bayern münih

0|0
    0|0
  • PSG ve Napoli oluyorum...

0|0
    0|0
  • m. united ama cok şükür bitti artık hayatımda oyunların yeri yok

0|0
    0|0
  • bayern leverkusen

0|0
    0|0
  • Kariyer yaparken Beşiktaş, playstation'da arkadaşlarla oynarken M.City..

0|0
    0|0
    • M.city bendensin:)

• Anladım..Benim sistemim de o'ydu pes 2011'e kadar, 2012 ve 2012te tek forvetle organize olamamaya başladım :) Yine de işe yarar, güzel sistem.

• 2012 ve 2013te*

• dandik takımları seçerim öyle daha zevkli geliyo bana örnek galatasaray falan :D

0|0
    0|0
  • Barça.

0|0
    0|0
  • Real Madrid

0|0
    0|0
Yükleniyor...