Fitnes yapıyorum sizce nasılım?

merhaba arkadaşlar yaklasık 4 aydır fitnes yapıyorum ama nasıl göründümüde merak ediyorum abartmadan yapmaya calısıyorum belim ince boy 183 kilo 76 fotograf biraz bulanık cıkmıs sizce kötü mü iyi mi fikirlerinize ihtiyacım var

fitnes yapıyorum sizce nasılım?

• iyi
    44% (4)33% (8)36% (12)Oy Ver
  • normal
    33% (3)54% (13)48% (16)Oy Ver
  • kötü
    23% (2)13% (3)16% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• gayet sağlam vücudun var. genelde sonuçlar böyle olur. spora başladığın ilk 6 ay max verim alırsın. bundan 1-2 ay sonra gelişimin yavaşlayacak, bu kadar hızlı gelişemeyeceksin. sakın "acaba kötü performans mı sergiliyorum" diye düşünme, anatomimiz gereği yavaşlayacak.
    umarım sporu bırakmazsın. bu arada protein tozu kullanmanı önermiyorum. protein ihtiyacını günlük yediğin yiyeceklerden karşılayabilirsin.

0|1
    0|0
    • protein tozunu neden önermiyorsunuz

• protein tozları süt ürünlerinin içindeki casein ve whey proteinlerinin laboratuar ortamında ayrıştırılmasıyla elde edilir. bu açıdan bakınca hiçbir sorun yok gibi gözüküyor. ancak işin kötü tarafı şu:
      birçok insanın laktoza alerjisi vardır. bu alerjinin belirtileri kabızlık gibi hazım problemleri olabilir. yani laktoza alerjiniz varsa kabızlıkla karşılaşabilirsiniz ki kabızlık bir sporcu için kötü bir sağlık sorunudur.
      ancak asıl problem bu değil. bu proteinler laboratuvar ortamında işlenip ayrıştırıldığı için denatüralize oluyor. sağlık için ciddi problemler oluşturuyor.
      büyük ihtimalle çevrenizdeki bir çok insan protein tozlarının zararsız olduğunu söyleyecektir ama bu tozlar tamamen marketing oyunudur. aynı zamanda günlük yediğin yemeklerden de ihtiyacın olan proteini karşılayabilirsin, niye bu kadar kasıyosun?
      kesinlikle marketing oyunlarına kanma. ben bugüne kadar birkez protein tozu kullanmadım ve oldukça iyi sonuçlar elde ettim. prinsanların kullanması gereken şeyler değillerdir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• gayet iyisin abi 4 ay için... tek fitness le bırakma ama

0|0
    0|0
  • kilo boy çok iyi 4 ayda yine iyisin bir 4 ay daha yap o 1 tane kötü diyen arkadaşa soralım bu sefer nasıl olmuş diye

0|0
    0|0
  • güzl kardeşim suğlement protein tozu kullandınmı

0|0
    0|0
  • normalsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...