Galatasaraya yapılan haksızlıklar neden görülmüyor?

Aynı fauller galatasaray futbolcusuna yapılanca maç devam ediyor biz yapınca hemen düdüğü çalıyo hakem. Gerçekten izlerken biyerleri tekmelememek için zor duruyorum bilerek mi yapıyolar insanları kışkırtmak için selçuğun arkasındaki herif bildigin kollarından tutup kitliyor selçuk kurtulmak icin ittirdiginde yine faul veriyor bide kırmızı kart üstüne izledikce sinirlerim tepeme cıkıyo her maçta aynısı. Maçı da geçtim seyrantepeye giden metronun haberini bile vermiyor kanallar galatasaray tvden baska hicbir kanal bu takımla ilgili güzel birsey söylemiyor duyurulması gereken haberler duyurulmuyor ne nefreti bu kadar ya

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Yıllardır Beşiktaş bu konudan dert yanarken aglamayin takımınız kötü diyordunuz
    Şimdi ayni şey sizin için geçerli , takımınız berbat biraz bunu konusun öz elestri yapın
    Gs geçen sezonu kırmızısı kapatiyordu son hafta ki kartı saymazsak
    Dünkü maça gelirsek selçuk hak etti , 90+3 te tita kırmızı gorse maçı mi alacaktiniz bu kadar takilmayin

İlk haftalarda Burak ofsayttan gol atarken gormeyen hakemler rakibin lehine olanları da girmeye bilmiyormuş demek ki

0|1
    1|0
  • Hadi oradan be vb xvjccnjccvmkcjugdghivv

1|1
    1|1
  • Hamzaoğluda bu konuya değindi zaten hayırlısı olsun diyelim yinede.

0|0
    0|1
    • Hamzaoğlunun olcan takıntısı ne peki o işe yaramaz adamı 90dk ne diye sahada tuttu ayağına gelen topu yok etmekten başka birşey yapmıyor

• Carole olsa zaten takımın tek sol beki denebilir mecbur onu oynatcak arada garanti maçlarda dinlensin diye çıkartır koyar Hakan Balta oynardı ama bu sefer Chedcouda yoktu defans zayıf kalırdı.

• Yönetim istifa ✊

0|0
    0|0
  • Ağlama cincon :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...