Kızlar siz erkek olsaydınız nasıl olurdunuz.

Kızlar siz erkek olsaydınız kızlara nasıl davranırdınız.Tek bir kızlamı hayatınızı geçirirdiniz yoksa birsürü kızlamı.Yani sadık olurmuydunuz.

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle güzel ve degisik bir soru olmus :) Bir erkek olsaydim ve bir kiz ile iliskim olsaydi, sadik olmayi tercih ederdim, sonucta o kiz benim secimim, bosuna insanlara sadakatsizlik gösterip üzmek istemezdim. Ayrica bir kizi sevdiysem bir erkek olarak, o zaman o kizda arayip da buldugum bir seyler vardir. Mesela kisiligini sevmisimdir yada vücudunu yada vs. O zaman neden ayni kriterleri sevdigim ve benimle beraber olan bir kiza sadakatsizce davranip, baska bir bayanda ona benzer özellikler arayayim. Bu sekilde düsünen her bayan erkek olsa da sevgilisine sadik kalirdi ;)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• çapkın olmazdım. 1 kıza gönül verip onunla devam ederdim.

0|0
    0|0
  • Şu halimle çok seçici biriyim, kimsenin gözünün yaşına bakmazdım.

0|0
    0|0
  • tipsiz olsaydım sadık yakısıklı olsaydım daldan dala

0|1
    0|0
  • niye sadik olayim ki kimse bana laf atmaz zaten. önüne geleni seni seviyorum diyip yataga atarim arkasindan zaten yenisi gelir öyle degilmi. hergün baska mekanlarda kafayi cekerim gezip tozup istedigimi yaparim. ohhh hayat bana güzel

0|1
    0|0
  • Burcuma göre davranırsam çook kalbi kırık gözü yaşlı Gitmeee erkekiiim diyen olurdu arkamdan :)))

0|1
    0|0
  • tipime göre. :D ama erkek olmak iyi ya orası kesin.

0|0
    0|0
  • sen kız olsaydın nasıl bir kız olurdun kardeş:)

0|0
    0|0
  • soruna bir beyonce şarkısıyla cevap vermek istiyorum : link

0|0
    0|0
  • çapkın olurdum

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok azgın olurdum asla biriyle çıkmazdım her gün farklı kişiyle çıkardım.çıktıklarımdan vermeyen olursa ayrılırdım..falan

0|0
    0|0
  • sadik olurdum ve onu anlamaya calisirdim. isteklerini ihtiyaclarini cani gonulden dinler onun sacinin teline zarar gelmesi izin vermezdim benden tarafda hic uzmezdim tabi oda bana ayni sekilde davraniyorsa. yani o bana kotu davraniyorsada onu gunde en az 2 kisiyle aldatirdim

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle sadik olurdum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğaya aykırı bi soru sormuşsun. Hepsi çıldırırdı ama olsaydı. :P

2|0
    0|0
  • tek kıza gönül verirlerdi derler ama empati yapamaz ki onlar şimdi anlayamaz durumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...