Kun Agüero mu Luis Suarez mi?

Ikisi de harika futbolcular sizce hangisi iyi bence Agüero 👍

Kun Agüero mu Luis Suarez mi ?

• Luis Suarez
    56% (9)33% (15)39% (24)Oy Ver
  • Kun Agüero
    44% (7)67% (31)61% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 21

• Takıma ve oyun formatıma göre değişir. Luis Suarez, Liverpool'daki döneminde Man. Utd'daki Rooney tarzında ama ona göre daha ileride oynuyordu. Bu şunu gösterir;oyun kurucusuz sistemlerde ve rakip savunmaların yapılı olduğu maçlarda, savunmaları üstüne çekerek boş alan yaratması için bu oyuncu idealdir.

Agüero ise, oyun kuruculu sistemde ilerideki koşucu ve savunma arkasına atılan son topları tamamlayıcı göreve uygundur. Agüero'yu çift forvetli sistemlerde kullanmak daha mantıklıdır çünkü, hızlı ve çevik olsa da, kendisinden daha güçlü stoper ve savunma oyuncularına tek başına yetersiz kalacaktır.

Kısacası, dar alanda oynayan ve kontratak tehlikesi yaratabilen takımlara karşı 4-1-2-3 ya da,2 ön liberolu 1 göbekli 4-2-3-1 sisteminde ileri uçta tek forvet Suarez oynatılır. Geniş alanda ve hücum oynayan takımlara karşı ise,4-2-3-1,4-3-3,4-1-2-1-2 sistemlerinde, tamamlayıcı pivot santrafor ile birlikte Agüero oynatılır.

Saydığım sistemler kullanılırsa her iki oyuncundan da maksimum verim alınacaktır.

0|0
    0|0
  • üstteki iyiymiş valla

0|2
    0|0
  • Ben Suarez derim neden olduğunuda açıklayayım hemen Suarez futbol kariyerine orta saha ve 10 numara pozisyonunda başladığı için hem defansif özelliği hem asist yapma hemde oyun kurma özelliği son derece yüksek bir oyuncudur , bu özelliklerin olması demek takim içinde ki diğer hücum oyuncularının daha az efor sarfedip daha çok verimli olması demektir daha çok pozisyom bulup daha çok gol atması demektir savunmaya yardım demektir orta sahayı rahatlatmak demektir ve Suarez hırsından gözü dönmüş bir oyuncudur bu oyunu ve oyuncuları ateşlemek için yeterlidir ayriyetten Suarez resmen golü koklayan tilki bir oyuncudur bir anda hiç ummadığın yerden çıkıp gol atabilir.

0|1
    0|0
    • Tabi ki suarez harika futbolcudur lafım yok ama agüero nun oyunu daha hoş geliyor bana :) suarezi Ajax günlerinden beri takip ederim :)

• Sana Aguero sempatik gelir seversin ama ne olursa olsun tarafsız gözle bakıp objektif olmaya çalışacaksın.

• Ben agüero nun oyununu daha çok seviyorum bana daha hoş geliyor :) saygı duyuyorum :)

• Agureooooo

0|1
    0|0
  • Kun Agüero...

0|1
    0|0
  • luis suarez

0|1
    0|0
  • Luis Suarez

0|1
    0|0
  • Agüero tabi ki

0|1
    0|0
  • Baki mercimek

0|2
    0|0
  • Kun Agüero

0|1
    0|0
  • Ben Suarez'den yanayım.

0|1
    0|0
  • Kuncuk Agüero tabiki

0|1
    0|0
  • PESte Suarez daha iyi :)

0|1
    0|0
  • Agüero derim tartışmasız. Adam tek başına bir takım.

0|1
    0|0
  • Kun Aguero

0|0
    0|0
  • Kun Agüero

0|1
    0|0
  • Aguero çoktandır yıldız lakin gönlüm suarezden yana sebepte belli...

0|1
    0|0
  • Luis Suarez

0|1
    0|0
  • luis suarez

0|1
    0|0
  • Agüero

0|0
    0|0
  • Kun Agüero