Hiç mektup yazdınız mı?

asker yakınınıza, gurbette ki birine, yada en yakınınızda ki insana ben hala yazarım sayfalarca mutlu oluyorum ne bileyim mesaj dan aramadan daha tatlı geliyor bana :)

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Lise yıllarında yazışıyorduk sevgilimle. Onun mektubunu defalarca okuyordum. Kokluyordum falan ergenlik işte. Mektubun o nedenle bende yeri ayrıdır. Heyecanla mektup gelmesini bekliyordum. Çok güzel dönemlerdi. Tabi teknoloji geliştikçe telefondan mesaj gelmesini bekler olduk. Kalp çarpıntısı içinde mesaj bekliyordum gün boyu veya telefonun sesini duymak için bekliyordum. Çok güzel günlerdi. Şunu iyi düşünmek ve idrak etmek lazım. İleride geçmişine baktığında şunu da yapsaydım keşke diye pişmanlık duymayacak şekilde yaşamanı öneririm. Ben öyle yaşadım diyebilirim. Seni ne mutlu ediyorsa mutluluk odur. Ayrıca seçimlerimiz bizim hayatımızdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Mektup yazmayı severim hatta, yazmaya çalışmak tarafıda pek hoşuma gider.. Ama ben kart atanlardanım. Gittiğim her yerden kendime olmak üzere bir kaç arkadaşıma kart atarım. 2012 yılbaşı için attığım bir kart 2013 yılbaşındandan 3 gün önce iletilmişti. Arkadaşım aradı teşekkür etti, bense niçin teşekkür ettiğini anlamadım tabiki, sonra kartımı ve tarihini okuyunca jeton düştü.anlaşıldı ki PTT bir yıl beklemiş. :)) Ne kopmuştuk buna...

1|0
    0|0
  • Yazıyordum eskiden. Hatta gittiğim yerlerden kart atıyordum. Yazmak lazım aslında. Ama internet işi bozdu.

1|0
    0|0
    • Evet o kart atanlardan biride benim, gittiğim her şehirden bir ki kart atarım anı nıyetine arkadaşlarıma...

• evet ama insanlara adreslerini sorunca bazıları ne kartı*diye seni tersliyebiliyor. hödük dolu memleket :D

• En son mektubu 15 seneden önce yazmışımdır heralde yurtdışındaki akrabalara..Tadı başkadır bi kere hemen alıcıya ulaşmaz alıcının merakı ve hasreti gönderenin heyecanı başkadır..Maildeki kelimeleri öpmenin bi anlamı yoktur ama beyaz kağıttaki bizzat senin yazdığın yazıları canlı canlı öpmenin keyfi çok başkadır alıcı için..Eskiden kart postallar vardı ön yüzeyinde manzara resimleri arka yüzünde hasret manzaralarının kelimeleri..Tedavülden kalkmadı bu iş ama ruhlardan çoktan kalktı..

1|0
    0|0
  • hergün kendime yazıyorum ama okumaya üşeniyorum onları posta kutusunda alıpta. yalnızlık işte napcan hacı

1|1
    0|0
  • Vaktiyle uluslar arası yazışıyordum..! şimdilerde iş icabıelektronik olanından her gün 70 - 80 yane yazıveriyorum.. ;-))

1|0
    0|0
  • askereyken hergün arıyodular değişen bişey olmuyodu ama bi mektup geldi hala aklıma gelince bi tebessüm oluyo yüzümde

1|0
    0|0
  • Ben Teletabislere Yollamıştım Ama Gerçekte Warolmadıklarını Öğrenince Ağlamıştım :)

1|0
    0|0
  • ben giriş cümlesini bile yaazarken daralıyorum :D

1|0
    0|0
  • evet yazdım bir kaç defa artık sürekli mail

1|0
    0|0
  • yok yazmadımmmm

1|0
    0|0
  • En son mektubumu 18-19 yaşımdayken yazmıştım.

1|0
    0|0
  • Yıllar önce bıraktım...

1|0
    0|0
  • sene 1992ydı...ılk ve son mektubumdu.

dalin çekilişine katılmak ıcın

1|0
    0|0
  • Hayır doğru düzgün e-posta bile atmıyorum.

1|0
    0|0
  • küçükken öğretmenime bir mektup yollamıştım.çok seviyordum onu.hala da öyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• her gece amcama yazıp hiç birini yollamıyorum.

1|0
    0|0
  • evet yazdım erkek kuzenime :) oda fotografını zarfın içine koymuştu göndermişti... şu an bile uzakta olan kız arkadasımla mektuplasirim :)

1|0
    0|0
  • bı kac defa yazdıqım oldu :) uzaklardakılerı unutmamak gerekır..

1|0
    0|0
  • askerdeki bi yakınıma değil en yakınımda olupta çok değer verdiğim birine yazdım sırf mutlu olduğum ve karşımdakinede mutlu hissettirmek istediğim için geri kafalısın diyen çok ama :)

1|0
    0|0
  • yok yazmadım :)

1|0
    0|0
  • evet. o apayrı bir şey ya

1|0
    0|0
  • Evet, yeri bambaşka

0|0
    0|0
  • 15 günde bir düşünce suçlusu arkadaşlarımla yazışıyorum baa çok güzel kartlar resimler yapıp gönderirler çok mutlu olurum

1|0
    0|0
  • yazdım ve okuyorum sıkıldılar :d kilit vurmalı artık

1|0
    0|0
  • Yazıyorum, yazıyoruz

hergün okuyorum

1|0
    0|1
Yükleniyor...