Kızlar sevgilinizin başka birinin fotoğrafına bakması

kızlar sevgilinizin başka bir kızın fotoğrafına baktığını öğrenseniz ne düşünürsünüz?

sevgilim başkasının fotoğrafına baktığımı , beğendiğimi gördü biraz

sinirlendi sonra hemen affetti. ne düşündü ki bu durum hakkında sizce?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• kiskanmis dogal olarak seven kiskanir. erkek ve kadin herzaman bakar baskalarina bunu engelleyemen dogamizda var guzele yakisikliya bakmak. is sadece bakmakta kaliyorsa buyuk s*kinti yoktur ileri gitmiyorsaniz. begenmekten ileri dusunceleriniz varsa ozaman sorun baslar iste. seni sevdigi icin affetmis buyutmemis. oda baska erkeklerin fotosuna baksa begense sende kizardin kiskanirdin ama seviyorsan guveniyorsan affedersin. dogal bisey olmasindan dolayi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence normal bir durum. Sonuçta bizlerde bakıyoruz başka erkeklerin fotoğraflarına. Benim sevgilimde bakıyor. Ama beğenmiyor. Bakmasını engelleyemezsin. Ama beğenmesini engelleyebilirsin. Bana gösterin, sevgilisi olduğu için p*rno izlemeyen ve kız fotoğraflarına bakmayan bir erkek o zaman susayım :D

0|0
    0|0
  • cinayet sebebi. o kadar yani:):):):)

0|0
    0|0
  • kıskandı normal olarak

0|0
    0|0
  • ne düşünmedi ki :D kıskanmış işte bişey düşünmesine gerek mi var :D

0|0
    0|0
    • tamam da 5 dk sürdü siniri normal değil küsmedi bişey yapmadı içten içe mi sövdü? sonra mı çektircek? napıcak çok korkuyorum...nedir yahu bu kız beyninin içinde dönenler?

• eyvallah panpa :D

• öyle ama :D

• affetsek suç etmesek suç basit bir hata olarak görmüştür unutmuştur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...