Huzur evleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Acıklı değil mi biraz?

Hepimiz bir gün yaşlanacağız ve kendimize bakmakta zorlanacağız. bazı aileler anne-babalarını huzur evlerine yerleştiriyorlar. sizce bu doğru mu? Siz yaşlandığınızda çocuklarınıza yük olmamak için huzur evinde kalır mıydınız? Ömrünüzün son günlerini huzur içinde geçirmek için! Veya anne babanıza bakar mıydınız son nefesine kadar?

• Annem ve babam onlar benim son nefeslerine kadar yanlarındayım
    100% (7)100% (4)100% (11)Oy Ver
  • Uğraşamam çoluk çocuk olacak zaten huzur evinde kalsın
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kendi tercihine bırakırım kendini nasıl rahat hissederse.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• onları ömürlerinin sonuna kadar yanımda tutardım. seni dünyaya getiren, büyüten insanları nasıl gönlün elverir de huzur evine bırakırsın aklım almıyor. biz çocukken onlar bizi "uğraşamam, bakamam" diye başkalarına bırakmış mıydı? gün gelir devran döner.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen yeme yedir icme icir uyuma uyut giyme giydir butun yuku sen tasi buyut.o gelsin huzur evine koysun cok karsiyim bunlara

0|1
    0|0
  • istemezlerse beni kalırım ilerde ne yapalım rabbmin takdiri. ve annemede bakarım babamada bn ölene kdr hemde

0|1
    0|0
  • param olursa yaşlanınca kendim gidecegim bi huzurevine. ama cocukları tarafından bırakılanlara tabii ki üzülüyorum

0|1
    0|0
  • o annelernı huzur ewıne gonderenlere acıyrm gercektn onlar hıc yaslanmcak mı neden dusunmezlerkı ılerde bızde yaslanıcaz dıyee ben anneme babamı gerekırse basımda tasırm sevdgm ınsanınkınıde oyle soncta onlar bana en kıymetlımı vermısler onlara ne yapsam azdr gerekırse anneme babama bakmak ıcın evlenmem yınede bakarım

0|1
    0|0
  • annemin babamın yanındayım herzaman bakarım hatta evleneceğim kişinin annesinede bakabilirim fedakar bir insanım.

0|1
    0|0
  • yazik diyorum

sadece. iste ailenin kiymetini bilmeyenler bunu yapar. ya sonucta senin annen baban. seni kim büyüttü kim yedirip sana bakti?

0|1
    0|0
  • Annem ve babam onlar benim son nefeslerine kadar yanlarındayım.

0|1
    0|0
  • Annem ve babam onlar benim son nefeslerine kadar yanlarındayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sebep her ne olursa olsun müsade etmem huzur evine gitmelerine

beni bu yaşıma getiren iki insan

hayatımın anlamları hatta

kesinlikle izin vermem huzurevine gitmelerine

rahat ettirmek için canımı dişime takarım

1|1
    0|0
  • A dedim. Annemin ayağını her gün yıkasam o suyu her gün içsem yine hakkını ödeyemem.

0|1
    0|0
  • o kadar yaşamam ben beş seneye kadar bir tırın arkasına patlar ölürüm son sözümde hassiittt .. olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...