Biranın, rakının yanına ne tür meze alırsınız?

biranın yanına ne alırsınınız rakının yanına ne tür meze alırsınız alkol kullanan bayanlar var mı ?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• alkol kullanmadigim icin bu soruda yardimci olamicam

0|0
    0|0
  • rakının yanına en çok yakışan balıktır.kavun peynir üçlemesi de vazgeçilmez.

envai çeşit meze olduğundan yazmaya vakit yetmez.arzu edilenlerden seçilir.

rakının yanında mezeden ziyade midenin bozulmaması için portakal türü meyveler tüketilmeli ha bide sazi ekliym anlayan anladi :)

0|1
    0|0
  • Bira cerez raki beyaz peynir

Alkoligim ara verdim

0|0
    0|0
  • bıraya tek meze sıqara bıde anılar..

rakıyı pek sevmem :)

0|0
    0|0
  • alkol kullanan bayanlar var evet. biranın yanında kuruyemiş,pringles,patlamış mısır, patates kızartması falan iyi gidiyor, votkayla da öyle. rakı içmem, kokusunu sevmiyorum. ama genel olarak tekilacıyım. tekila varken başka bir şeye de gerek yok.

0|0
    0|0
  • rakının yanında deniz börülcesi mutlaka olmalı

0|0
    0|0
  • birayı tek içmeyi severim. rakının yanına balık ve kavun

0|0
    0|0
  • bira sevmem ama rakı roka balık candir can.

0|0
    0|0
  • alkol kullanmam meze deyince pidenin yanındaki acılı ezme geldi aklıma canım çekti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi derecede rakıcıyım..Rakının mezesi benim mezeme göre patlıcan salatası olacak amerikan salatası olacak beyaz peynir yağsız olacak kavun olacak trabzon ekmeği olacak ana meze olarak et yada balık tercih edilir ama bana göre balık daha iyi gider rakıyla..Palamut çupra lüfer rakıyla birebirdir..Şarap özel durumlarda içerim..Karşımda kırmızı rujlu kırmızı tuvaletli alımlı bir hatun olursa ki olmuştur zaman zaman pirzola ile kırmızı şarabı yudumlayacak klasik müziği başlatıp içeceksin..Şarabın ana mezesi kadındır diğer mezeler teferruattır..

0|0
    0|0
  • biranın yanında genellikle fındık-fıstık türevi çerez gider ama göbekte yağlanma yapıyo dikkat et.

rakıda ise portakal vb. ekşi yiyecekler tercihimdir

0|0
    0|0
  • tek mezem sigara =) ama rakı içiyosan hafif ekşi elmayı severim =)

0|0
    0|0
  • Bira tuzlu fıstık

Rakı kavun peynir veya balık

Viski çikolata veya kuru et

Şarap kuru yemiş veya meyve

0|0
    0|0
  • rakı varken bira içilir mi lan ? ne biliyim bira içeceğine votka iç şarap iç yani. forever SEK

0|0
    0|0
  • hassiiiiiiiiiiiiiiii... sonunda bayan yazıyomuş :D

0|0
    0|0
  • birayla tuzlu fıstık. Rakı için anılar ve sigara yeter..

0|0
    0|0
    • rakı evet anılar yaralar

• rakıya başka meze gitmez abi. Anca yaralar ve anılar.. Rakı bu ne votkaya benzer ne şaraba..

• rakıda mezesiz zor içiliyor yaran varsa bire bir sıkıntı yokta

• bira yanına patates kızartması

rakının yanına haydari

0|0
    0|0
Yükleniyor...