L carnitine veya protein tozu gibi seyler kullananiz var mi?

Arkadaslar 2 aydir falan spor yapiyorum salona gidiyorum 5 kilo verdim fakat en az 2 kilo falan fazlam oldugu dusuncesindeyim
Biraz gobekten sikayetciyim o yuzden spora takviye olarak L carnitine kullanmak istiyorum
Kullanip faydasini goren var mı marka oneriniz falan?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• L carnitine spor için önemli bir takviyedir onu kullanabilirsin herhangi bir zararı felanda yok sadece yan etkisini görebilirsin belki mide bulantısı gıbı onun haricinde pek bir şeyi yok. Onun haricinde protein tozunu kullanmanı tavsiye etmem senin için çok gereksiz protein ve karbonhidrat tozunu genelde erkekler kullanır kas yapmak için ve kilo almak için :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• L carnite uygundur :) Yan etkisininde pek olacağını sanmıyorum arkadaşım kullanmıştı. amaaaa Sak'ın protein tozu karbonhidrat kullanma bak 5 kilo vermişsin geri 10 kilo alırsın 😂 Ama l carnatine ile birlikte düzenli spora gidip kondisyon çalışırsan bisiklete bin Koşu bandına az kalorili Şeyler tüket ama yemekten kesme sadece kalorisi az olan besinleri tüket bak nasıl kilo veriyorsun yardımcı olabildiysem ne mutlu bana neyse kendine iyi bak iyi sporlar 😊 ✋

1|0
    0|0
  • L carnitine dediğin yağ yakıcıydı sanırım. Onu kullanırken biraz asılman gerekiyor egzersizlere, tempo düşürmeden periyotlarını tamamlarsan faydasını görürsün ama 15 günden sonra vücudunu dinlendirmen ve biraz ara vermn gerek yağ yakıcıların genelinde.

1|0
    0|0
  • Onlar hikaye bak sana arkadaşımın başına geleni anlatayım çocuk spor yapıyor protein tozu falan kullanıyordu ayak kaval kemiğinde çürüme başladı o çürüyen yerleri iğne gibi birşeyle deldiler çürüme buyumesin diye şimdi ozon tedavisi mi oksijen tedavisi mi ne öyle birşey görüyor kolduk degnegi ile yürüyor sen laflara kanma ve l carnite ben kullandım bir hal ta yaramıyor ekmek yeme 6 ayda 25 kg verdim

1|0
    0|0
  • protein tozu kullanıyorum amino asitte vicut yerine oturdu şimdi bırakacam inş.

1|0
    0|0
    • Peki ne kadar gramaji ne kadar fiyata aldin kullandığında etkisi ne oldu ya benim icin biraz onemli cunku kimse yok sporla bunlarla ilgilenen :D

• yok tam olarak kullanıyorum 400 lira olması lazım ikisi protein tozu çikolatalı
      günlük yediğime göre eksik kalanı protein tozu ile tamamlıyorum
      amino asitide spordan önce 2 sporsan soran 3 tane alıyorum

• Anladim cok cok teşekkür ederim cok sagol

• yok artık ben 2.5 ayda 40 kg verdim birazda iradeniz olsun yav

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...