Kullandığınız yağ yakıcılar hangileridir?

Yağ yakıcılar ve fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca biber hapı ile ilgili bildiğiniz bi'şeyler var mı?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• daha bu yaşta yağ yakıcılarla uğraşma! her gün 2 saat yürü, yağlar kendiliğinden yanacaktır! ha yemek yerken sofradan doymadan kalkmayı da unutma! :) unutma, ne kadar çok yersen mide o kadar büyür ve o mideyi doyurmak için daha çok yersin! kısır döngü yani! ama sofradan doymadan kalkarsan miden de büyümez! zaten 300 - 500 gr arası bişe yediğinde, yarım saat sonra doyduğunu hissediyorsun! o yüzden, az ye, çok yürü! yağ yakıcya verdiğin parayla da çikolata ya da pasta alırsın, ama onları yiyince daha çok yürümeyi unutma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yağ yakıcı olarak sadece KOŞARKEN ya da CARDİO esnasında l-carnitin kullanmalısın.

Piyasada bulunan diğer BÜTÜN ya yakıcı olduğunu iddia eden ilaçlar sana zarar verir,paranı alır ve karşılığında hem sağlığından hem psikolojinden olursun.

Not :büyük harflerle yazdığım kelimeleri dikkatlice okuyasın diye büyük harflerle yazdım

0|0
    0|0
  • Profil resmi korkutucu :(

Salla onları illa yapıcaksan daha ölümülü protein diyeti var onu yap ..

0|0
    0|0
  • yakılacak yağlar tam olarak vücudunun neresinde

eaaa

sana bu konuda parmaklarımın ne kadar maharetli olduğundan bahsetmiş miydim

0|0
    0|0
  • yağ yakıcı kullanma

sebze yemegi ye

ekmek pilav makarna tatlı çayda şekeri kolayı cipsi bırak akşamları 15 dakka mahallede tur at saglıklı yaşa (adsense batsın:)

0|0
    0|0
  • panama iguanasının kuyruk yagı :)

0|0
    0|0
  • biber hapı öldürüyor gecende biri ölmüştü tek bildiğim o spor yap

0|0
    0|0
  • Yağ yakıcıyı kullanıp bıraktıktan sonra daha çok kilo alacağını biliyorsun dimi?

0|0
    0|0
  • çıkıyorum bi 2000 m maraton kosuyorum yağ falan kalmıyo biber falan hikaye

0|0
    0|0
  • kızım hap ile olacak şey değil bunların yagların varsa emek vericeksin doğal yakıcaksın

0|0
    0|0
  • l-carnitine ve cla tabi bunun yanında protein diyeti ve definasyon şart yoksa hiç bi anlamı olmaz...

0|0
    0|0
  • ip,bol su,run it run it run it

0|0
    0|0
  • En iyi yağ yakıcı spor.

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem... elma sirkesi kullanabilirsin... ama en önemlisi az yemek(anlık değil yaşam tarzı olarak) ve bol hareket

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biber hapi kullandm km ne derrse desn cok iyi kilo verdm ve almadimda.:)

0|0
    0|0
  • Hap map sakat hocam mazallah kilo vericem derken gidersin öbür tarafa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...