Fenerliler GS yi kıskanıyor mu?

Takım tutmuyorum ama fenerin yaptıklarına bakıyorum hep GS nin üstünde olmaya çabalama. Sen fenersin git topunu öyle t shirt falan ne oluyor?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• İbrahimovici aldılar yaaa kiskanmaz mıyız 😑

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En çok sabrının olmayışını kiskaniyorlarmiş

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaray biriyim. Beni kıskanıyor musunuz?

0|1
    0|0
  • ahahahaha :D iyi güldürdün he kıskanıyormusuz :D

0|0
    0|3
  • Fenerliyim galatasarayı da severim onu da severim hepimiz kardaşız
    ortalığı karıştırma Ian

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hep demişimdir, size gelen en büyük başkan Özhan Canaydın'dı, yattığı yer nur olsun. Adam bu düşmanlığı bitirme aşamasına gelmişti, o Aziz'i tebrik eder maçlardan sonra Aziz de onu tebrik ederdi... Unutmam hiç 6lık maçta kalktı koca stadda Fenerbahçe başkanını tebrik etti... Sonrasında Türkiye kupasında Galatasaray 4 attı Fener'e Aziz de onu tebrik etti, helal olsun ne diyelim...
    Senin gibi cahiller de 0-10 yaş arası yorum yapıyor işte, ilkokul 3e mi gidiyorsun kıskanmak derken?

0|0
    0|0
  • Her zaman her yerde altına aldığı takımı neden kıskansın FB? Fenerliler neden kıskansın 6Syi? Real Madrid neden kıskansın Celva Vigoyu? 6Snin ezik başkanı bile itiraf etti 6S ilk kurulduğunda Sarı-Lacivert rengi biz istiyorduk diye. Rengimize hasta asaletimize aşık, gücümüze vurgun ezik takımın taraftarı sen hangi kafayı yaşıyosun bonzai kafası mı yoksa mersin idmanyurdunun çaktığı golün kafası mı? :D

0|1
    0|2
  • ne gs ne fb her daim BJK <3 ... fb'yi iş adamları destekliyor yani adamlar sağlam sokaktaki ahmet mehmet tutmasa da fenerbahce yi olur... Gs lobi takımıdır zengindir sokaktaki ahmet mehmet tutmasada bir şey kaybetmez galatasaray... ama... BJK ne lobisi ne de iş adamları ne de bir başkası vardır Beşiktaşın BJK yi BJK yapan o sokaktaki ahmet mehmettir yani taraftarıdır BJK yi BJK yapan
    =====içimdeki BJK sevgisine örnek olarar===
    arkadaşım=beni şu beşiktaşı sevdiğin kadar bile sevmiyorsun değil mi?
    ben=ilk önce Beşiktaş'ın B sini büyük yaz konuşalım

0|0
    0|0
  • t shirt öyle mi :D :D gece gece iyi güldüm. Tişörtlerde sürekli Fenerbahçe ye laf atma sataşma çabaları sürekli malum takımda kusura bakma da

0|0
    0|0
  • Gs in neyini kıskanacağız ki :)

0|0
    0|0
  • Hahhaha çok komiksiniz l*n 😂😂

0|0
    0|0
  • Daha ismini bile açamıyorsun, konuşuyosun anca. Güldürme kardeşim hadi

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞK

0|0
    0|0
  • türkiyenin en iyi takımı abi bizim üstümüze oynamıycakta kimin üstüne oynuyacak :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...