Yüzmek vücudumu sıkılaştırmamı sağlar mı?

Yüzmeye başlıyorum yakında daha düzgün hatlara daha sıkı bir vücuda ve selülitsiz bacaklara sahip olabilirmiyim yüzmeyle

Güncellemeler:
arkadaşlar şimdi uyumam lazım yarın sabah erkenden dershanem var eğer yorumlar olursa yarın cevap vericem şimdiden herkese teşekkürler

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle,...

1|0
    0|0
    • yaşım daha çok erken ama çok fazla tatlı yediğim için selülitlerim var tatlıı nerdeyse tamamen kestim umarım dediğin gibi spor işe yarar

• ben zaten sandığın kadar çok sevmiyorum tuzu yani ne gerek var bol tuzlu çorak gibi yemeklere her şeyi dozunda bırakmak iyidir demişimdir hep :) birde şu kaya tuzu denilen şey bence daha güzel yani en azından doğal :)

• hahahahahaha! akıllı kız!

Erkekler Ne Diyor 8

• kesinlikle işe yarar. çok formda ve enerjik oluyor insan. vucutta çok güzel sıkışlaşıyor. hiç kilo vermedim iki beden inceldim.

1|0
    0|0
    • ne zamandan beri yapıyorsun ve ne sıklıkla gidiyosun yüzmeye

• öyle yada böyle spor spordur. hem yüzmek çok keyifli çok yararlı bir spor. kendimi hiç yorgun hissetmiyorum. masaj yapılmış gibi oluyorum. stres falan kalmıyor rahatlatıyor. güzel yani. kaç gün olursa olsun fırsatını yarat git yüz. her türlü yarar.

• peki teşekkür ederim

• Yuzmenin tabi ki faydasi olut.sen bide tibetin 5 mucizevi hareketine bi goz at istersen.

1|0
    0|0
    • şöyle bir göz attımda mantıklı şeyler söylemiş bunları mutlaka yapmalıyım :)öneri için çok çok çok teşekkür edrim

• Rica ederim

• yüzme bütün kasları çakıştırır .zamanla etkisini göreceksiniz .

1|0
    0|0
  • Tabiki butun spor dallari oyle

1|0
    0|0
  • Yüzmek fitness kadar iyi bir spor. Neredeyse komple tüm kasların çalışır, düzgün hatlara ve sıkı bir vücuda sahip olabilir, selülitlere de elveda diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • sonucta yüzmekte bi spor yani spor yaptığın sürece zaten istediğin fiziğe sahip olabilirsin emin ol ama yüzerek özellikle kol ve bacak kasların gelişir bilgin olsun

0|0
    0|0
  • bi süre yapıp bırakmazsan yüzme mükemmel bir spor. arkadaşın dediği gibi bütün kasları çalıştıracağı için sıkılaştırır. aynı zamanda koşmayı da dene.

0|0
    0|0
  • yüzme bütün kasları çalıştırır kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bol su canım tuzuda azalt yağı azalt yüzmekte illa ki işer yarar :D

1|0
    0|0
    • her şey tamam da tuzu azaltmak şart mı çok seviyorum ben tuzu

• öyle bir yazmışsın ki sanki beni anlatmışsın :) ne çok ortak noktamız varmış meğer yazık bize :(

• :D harbiden yazık

• evet sıkılaştıır

1|0
    0|0
Yükleniyor...