Hiç birinin ölümünü düşünüp ağladığınız oldu mu ?

Ben bazen annemi de babam gibi kaybetiğimi düşünüp ağlıyorum bazen ablamı kaybettiğimi düşünüp ağlıyorum bazen de kendim için ağlıyorum bir gün ölücem diye :D

Siz de yapıyormusunuz ?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence bunları düşünmen çok güzel tabi ders çıkarabiliyorsan yoksa herkes ölecek herkes ölümü düşünse herkes ağlasa hayat çekilir mi biz hayattan ders almak ve hayatta ne amaçla oldugumuzun farkına varmak için yaratıldık daha doğrusu Allaha kul oldugumuzun farkında olsak bu kadar üzülmek olmazdı zaten dünya hayatı gelip geçiçi heves yapmazdık 3 - 5 günlük dünya içinde üzülme yani ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ölümü düşünmek iyidir elma şekeri daha dikkatli olursun hayatında üzülme sen doğru yoldasın<

1|0
    0|0
    • bak bende öyleydim senin gibi düşünürdüm devamlı ve ağlardım geçen yıl babamı kaybettim üzüldüm hemde çok üzüldüm hala yokluğu içimde. Ama hayatıma devam edebiliyorum bu da önemli bazıların hayatı bitebiliyo bu yüzden :(

• sevdigin birini kaybetme korkusu düşüncesi her insanı aglatır bence

1|0
    0|0
  • Ben bazen annemı dusunuyorum Aglamıyorum ama cok ıcıme batıyor.. Annem benım ya

0|0
    0|0
    • Dimi ya işte benim annemde yaşlı biraz ufacık bi hastalığında bile bi kötü oluyorum yaşayabildği kadar yaşasın istiyorum hep benimle kalsın istiyorum özellikle babamı kaybettikten sonra daha bi bağlandım

• ölmüş birini düşünüp ağladığım, öldürülmüş birini düşünüp öfkelendiğim, büyük bir acı duyduğum, katiline lanet ettiğim olmuştur ama ölmemiş birini ölmüş gibi hiç düşünmedim, dayanamam, çok üzülürüm.

0|0
    0|0
  • Annemle babam bazen yatakta aklıma gelir

onlara birşey olsa bu hyatta yalnız kalacağım diye düşünürüm

ALLAH kimseyi annesiz babasız bırakmasın

0|0
    0|0
  • küçüklüğümde ya Allah ölürse diye ağlarmışım :( :D

0|0
    0|0
  • 28 yaşındayım ve bir yakınımı kaybetmenin acısını hiç yaşamadım. Eninde sonunda yaşayacağımı biliyorum. Neler yaşar, nasıl dayanırım, hiçbir fikrim yok. Böyle bir şeye hazırlıklı olunmaz tabi. Ama sanırım bu konuda bir puan daha gerideyim.

:(

0|0
    0|0
  • Ağlamıyorum.

Ağlamadım.

Ölüm ağlanacak bir sebep değil.

0|0
    0|0
    • Çok büyük bi iddaa.

Başına gelince de böyle konuşabilicekmisin peki ?

• Bak gördün mü demek ki ölüm o kadar üzülecek,korkulacak bişey değil.

Duygusal bağın var diye ağlıyorsun.

Yani diğer hiçbir insan umrunda değil.

Ölseler bile.

• Haklısın :)

• acı çekmeyi seviyor olabilir misin :D

0|0
    0|0
  • sadece dua ediyorum cenete kavucagız diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...