Sol göğsümün ucu kaşınıyor, neden olabilir ve nasıl geçer?

sabahtan beri kaşınıyor uyuyamıyorumda neden böyle pldu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• sütyen naylon üretimlimi? hepsini bir araya topla hangi tür üretimli olanı giyince kaşıntı yapıyorsa ona hassasiyetin vardır giyme. yediğin şeylere dikkat et. dahiliyeye git alerji testi yapsınlar. ilaç kullanıyorsan özellikle çok dikkat et yan etkiler kısmında alerji kaşıntı yazan ilaçlara bak. umarım sütyen takmamanı önerir doktor :)

1|0
    0|0
    • noldu dediğim gibimi çıktı :)

• onları zaten yapıyor (

• o zaman becerememiş demekki :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşım, büyük ihtimal giydiğin elbiselerden ya da taktığın sutyenden olabilir. Sutyenini hergün değiştir hiç olmazsa bir iki günde bir, ama bazen vücuttaki deride c sensörlerinin uyarılmasıyla kaşıntı oluşur ve bu da kasıntì olarak sana geri döner. Çok pamuklu giyeceklerden uzak dur, rahat ve cup ölçüsüne tamamen uygun sutyen giy.

0|0
    0|0
  • Naylon ve benzer iç çamaşırlarının kullanılması kaşıntıya sebep olabilir..Bazı gıdalara alerjin varsa bunları tükettiğin zamanda göğüs uçlarınızda kaşıntı olabilir... veya bazı kullandığın ilaç varsa bundanda olabilir.. banyoda kullandın varsa duş jeli vs.. ayriyetten çamaşırları yıkamak için kullanılan deterjanlardanda kaşıntı yapabilir...

0|0
    0|0
  • kolonyalı pecete ile sil orijinal kolanya kullan kolanyalı mendil değil.

0|0
    0|0
  • emdirmen gerekiyo galiba

0|0
    2|0
  • eczanede kaşıntı ilacı var fiyatı 3.5 tl bütün vücuttaki kaşıntılar iyi geliyor

0|0
    0|1
  • Mantarın 300 çeşidi var duştan sonra başkasının havlusunu kullandıysan olma ihtimali var... Antibiyotik içerikli bir krem kullan geçer..

0|0
    0|0
    • şuan yok ama

• haklısın teşşekkür ederim neden olduğunu anladım şimdi ama nasıl geçer bilmiyorum

• Kuvvetli muhtemel periyodik olarak tekrar olacaktır benim tavsiyem buz koy bütün damarları ve kanalları büzüştürür ve kaşıntıyı giderebilir. Rica ederim

• yakında bir yerden sana para gelebilir:)

0|0
    0|0
  • Yediğin bişi alerji yapmiş olabilir yada meme ucundan enfeksiyon kapmişsindir..

0|0
    0|0
  • pamuklu atlet giyince benimde kaşınıyo :D

0|0
    0|0
  • anti histaminik birşeyler alın geçer

0|0
    0|0
  • kısmet var demek ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sakın çok kaşıma göğüslerinin çatlamasına sebep olur bi cok nedeni olablr mesela stres. duşta kullandığın jel yada sabunlar alerjik reaksiyon oluşturabilir.çamaşırları yıkarken kullanılan deterjanda göğüs uçlarının kaşınmasına yol açar yada çamasırlrın iyi durulanmayıp deterjan kalıntıları varsa. pamuklu olmayan iç çamaşırlarının kullanılmasıda neden olablir. Naylon ve benzer iç çamaşırlarının kullanılması kaşıntıya neden olan en buyuk sebebplerden.bazı gıdalara alerjin varsada olabilr yada kullandığın bazı ilaçlar da buna sebebiyet verir

0|0
    0|0
  • alerjidendir

0|0
    0|0
  • büyüyodur :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...