Siz erkekler terkettiğiniz sevgilinizi daha sonra arayıp sorar mısınız?

Arkadaşlar bir bakın hele... : )

siz erkekler terkettiğiniz sevgilinizi daha sonra arayıp sorar mısınız hiç aklınıza gelir mi acaba ne yapıyor diye düşünür müsünüz yoksa hiç yokmuş gibi mi davranırsınız, peki siz kızlar terkedildiğinizde sessiz mi kalırsınız yoksa çabalar mısınız düzelmeyeceğini bilseniz bile

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Her insanda vardır bir Duygusallık.. unutmak olmaz bazen dalarsın bi gülüşü gelir aklına yada sana söylediği komik bir söz veya ağlamaklı bir hali gözleri saçları.. Sonra vicdanın sesine göre keşke böyle bitmeseydi yada keşke hiç başlamasaydı...

2|0
    0|0
    • sevmiyorsan da mı böyle düşünürsün.

• Benim mi.. Yok ki şu an kullanmıyorum :)

• benim öküz ya: D

Erkekler Ne Diyor 15

• Dusunce sistemini tepetaklak etmen lazim ,ben seni terkediyorum dedi sende teorik olarak hadi hadi gule dedin demektir buraya birkez daha donecegiz , iliskiler tek basina yasanamayacagina

gore sebebi kimin hakli oldugunu onemi olmaksizin gurur vesilesi yapmadan bu biten iliskiyi kafada bitirmelisin taraflarda ayrilalim lafi agizdan ciktimi kafada o iliskiyi bitirmelisin bunu unutma oyle ne yapiyor agliyormu ozluyormu pisman mi yoksa tekrar baslarmi affedermi afetmezmi gibi dusuncelerle vakit kaybetme ve duygularini bosu bosuna incitme.Kafada bitmesi icin zamana ihtiyacin bunu kendine vermelisin erkeklerden kendini sakin kafa ile toparlayabilmen icin UZAK DURMANI TAVSIYE ederim bir sure .Ve partner secerken yaptigin hatayi bulmalisinbir yerde hata var eger bulmaz ISEN bir sonraki iliskinde ayni akibet kacilmazdir yani yanlis giden birseyler var .Simdi donuyoruz basa SEN onun varligi olsada olmadasa sen varsin .

Sana deger veren seni seven kisiye senin deger verdigin senin sevdigin kisiye dogru bir yer degistirme hareketi olarak kabul et bu donemi hatani bulduktan sonra bu kisiyi bulmalisin .BU ILISKIYE TAKILMA DUYGULARINI BOSU BOSUNA INCITME.

saygilarimla

0|0
    0|0
    • olmuyor ki taş kalpli değilim düşünmeden duramıyorum özgüvenim sıfır zaten onun yüzünden istenilmemek çok kötü

• Ben tas kalplisin demedim ki, anladigim sen bunu gurur vesilesi yapiyorsun diyorsun ki ben onunla mutlu oldugum gibi mutlu olamam bir dahadiyorsun Ben bunu soruyorum nerden biliyorsun?

uZULMEMEK ICIN BU ISI kafada bitir hepsi bu .Ikinizden kimin daha mutlu olacagini zaman gosterecek bunu bilemezsin ?Cunki yasamin temel kaynagi mutlu olmaktir onla olman degil senin anlamak istemedigin nokta bu .Ozguvenin degil kendine guveni kast ediyorsun onun duzelmesi zaman alir gurur vesilesi yapma duzelir.

• 24 gun once bir sinyal almisin zaten sana orada sinyal gondermis seni anlamamis seni dinlememis halin nedir dememis seni hissetiklerini durumunu dusunmemis ve final sen bu kisi icin uzulyorsun ki ayni ksi oldgunu tahmn ediyrum ben buna cok ama cok uzulyorum inan .ILISKDE hersey duz gitmez bazan kritik donemclar vardir iste orada senin tarafindan yorumlnmasi gereken noktalar vardir sen bunu KORLNMESINE BIR UCUS YAPTIGIN ICIN yorumlamalisin hava durumunu mutlaka mutlaka almalisin yoksa cakilirsin

• Şöyle söylemek istiyorum ne kadar severse sevsin doğasında bulunan ego'dan dolayı aramayı çok ister ama gurur yapıp aramaz :) Ama bilseniz sizler için kaç gece sabahladığını bir tutam kokunuz için nelerden vazgeçebileceğini,bir gülüşünüzü nelere değişeceğini...

Zamanında bunlar az yapılmadı..Bence işin en ilginç yanı kız-erkek iki cins içinde o kadar konuşur, ağlarız ,dertleşiriz,sabahlarız,alkolik oluruz bazen,bazen haykırırız ne kadar onu çok sevdiğimizi ama yüzyüze gelince karşılaşınca dışarıdan o kadar güçlü gözükmeye çalışırızki sanki dün onları yapan kendimiz değildik..Belkide bu yüzden aslında severek ayrılanlar bir daha başarışamıyor :)

1|0
    0|0
    • barışmak imkansız mı ki.. birbirimizi öyle çok seviyorsak...

• asıl severek ayrılanlar barış. diğer şekilde iki taraftan birinin umrunda olmaz

• Ben severek ayrılanları kastedmiştim.Sonradan burnu sızlayanları yanlış anladın sanırım

• vijdan merhamet duygusu varsa kalbinde ruhunda halini hatrını sormak sağlığını sormak istersin konuşmasan bile içinden bu sözleri geçirirsin cesaretin varsa da terslenmeyeceğini biliyosana ararsın hal hatır sorarsın aşk yaşanır biter insan olarka kalmak en mantıklısı bir selam vermek hal hatır sormak sevaptır ğeçmişi silicen abii ğeçmişte şöyle yaptı bana dersen kötüniyetli kinci olursun herşeyin cezasını allah verir kul veremez biz dost kalalım demek en mantıklısı

0|0
    0|0
    • ama bişeyler yaptıysa. sonra dan birde bunun acısı eklenir kıza çek babam çek.

• mıde bulandırıcı ..sen gel onla guzel seyler yasa sonra hıc bıse olmamıs gıbı onunla gerı gorus ...mıkım boyle dusunceyı...

1|1
    0|0
    • yuru be kim tutarsa güzel açıkladın

• o bana çekti zaten: :) ayrıyız 3 gündür arayıp sormuyorum ahhh ne kötü bir kader : )))

• Rseni sevdigininden eminsen bilki seni arayacak bu bir uzun süredir beraberseniz arada sevgi bittiyse gene arayacak cunki aliskanlik var ;) bu iki kisa sureli bir iliski ve sevgi kavrami kafasina oturmadiysa yani odun yontulmadiysa hic aramaz buda uc umarim kafanda biseyler canlanmistir

0|0
    0|0
    • 5 aydır birlikteydik. sevmiyorum demiyordu sevdiğini belli etmiyordu yakın davranıyordu ama o sevgi içimde diyordu.

• eger o terk ettıyse benı ister istemez aklıma gelır düşünürüm tabi.sonucda o kadar yaşanmışlık var.ama geri kazanmak için çabalamam.biten bitmiştir.ölen eşşeği diriltemem.

0|0
    0|0
  • konuşmamak gerekiyo aslında

0|0
    0|0
  • ben terk etmedim hiç genelde ters edildim ama aramam ,kesinlikle görmek dahi istemem .

0|0
    0|0
  • ben arar sorarım mesaj atarım kutlarım nefretmezsem eger ama nefret edersem bi kaşık su bile vermem bi dekmede ben vururum

0|0
    0|0
  • zor bir ayrılık olmuşsa illa ki düşünürüm, mesaj atmamak için kendimi tutsam da fazla dayanamam, arar sorarım. ama isteyerek ayrılmışsam umursamam. tamamen karşı tarafa hissedilen duygulara göre değişiyor.

0|0
    0|0
    • isteyerek bitmişse kızın sevgisi seni bunaltmışsa falan işte sevmiyorsan ya da

• bitirsin bakalım ister istemez düşünüyorum.

• umarım yoluna girer her şey.

• eğer tamamıyla bitmişse aramam olmuycağını bile bile ne diye kendimi küçük düşüreyimki

0|0
    0|0
  • hiç yokmuş gibi davranıyorum diyip yalan söylemeyin en azından 1 kere özelden herkes arıyodur

0|0
    0|0
  • arayıp sormam. zerre kadar umrumda olmaz. arayıp soranda abaza kaldığından aramıştır.

0|0
    0|0
  • eet sormak isteim ama soramama düşürnüm ne yapıyordiye

0|0
    0|0
  • evleneceksem zaten terk etmem evlenmıyeceksem olayın basında vermıyosa terk ederım verıyosa sonr tekrar donerım tık olmayınca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben aşırı gurur yapan biriyim; evlat olsam sevilmem. pehh

0|0
    0|0
  • ben bir kere çabaladım hiçbir halta yaramadı sonrada dedim erkek için değmez bir daha da çaba göstermedim hiçbir erkek için zaten erkek milleti kaçıyo benden :))

1|0
    0|0
    • bende çabaladım bekliyorum öyle aptal aptal geri dönecekte mutlu olcazz pehhh: )

• boşuna beklemek sap gibi kalıyon ortada :) erkekler bu hususta çok umursamaz oluyo

• terkedildiğimde önüme bakarım. çok sevsem bile çabalamam. görmezlikten gelirim konuşmam. ve unutmaya çalışırım.

1|0
    0|0
    • yapamıyorum işte onu tuhaf bir acı var içimde tarifsizzzz :)

• acı oluck illaki ama bunu karşı tarafa belli etmemek lazım. kesinlikle arama sorma inan çok şaşırıolar ve daha kıymetli oluosun.

• Çabaladım sonuç bı kez bıle konuşmadı :3

1|0
    0|0
  • ben çabalarım ama bi yere kadar.. sonra da umuruma gelmez..

0|0
    0|0
    • çabala çabala sonuç yok utanıyorum kendimden yaa karakterimden taviz vermeye başladım bende aramıyorum 2 gündür. ortada bir sebep yok olmuyor muş yürütemiyormuş :R

• Sessiz kalmayı tercih ederim. Ama terkedildiğimde ben suçluysam çabalarım onu geri kazanmak için.

0|0
    0|0
  • çabalamaya çalışıyorum... :(

0|0
    0|0
  • sessiz kalmadigim ve cabaladigim icin sevdigim birini kaybettim. Simdi terkedilsem sevsem bile sessiz kalirim, cabalamassam ancak bir sansim olabilir bunu hayat ögretti bana.

0|0
    0|0
    • ne çabalayabiliyorm ne de sessiz kalabiliyorum.. sadece onu istiyorum..

• ben çabaladım gide gidiyor. şuan sessizim dönüp gelsede artık parlamıycam kesin. mutluluk vakti sendeki sorun nedir :)

• Mücadelemi ayrılmamak için veririm ,sonun kadar hemde ancak her şeye rağmen bitti diyorsa yapabileceğim bir şey kalmaz artık .Asla arayıp sormam ondan sonra .Meraktan kudururum acının dibine de vururm ama asla adım atmam.Döndü 2 kere k 2. ben kabul etmedim ..

0|0
    0|0
    • gelmeyen olur mu acaba ? hiç tanımamış gibi yapan

• ilşkiniz kötüye gitmeden önce seni gerçekten sevdiğine inandıysan döner.Ayrılık esnasında ne kadar kötü kırıcı sözler söylenmiş olsada dönüyorlar canm .Ben ona 2. ayrılığımda bana yine dönüceksin demiştim bana kendimi engellicem demişti ..3 ay sonra sel sefil döndü geri.

• ben emin değilim sevdiğinden kötü de ayrılmadık ama umudum yok. sevmiyorum da demiyor seviyorum da demiyor içimde benim sevgim diyordu . ama gitti

• Erkekler düşünmez bile bence, duygu nerde onlarda. körolasıcalar :S Benim aklıma gelir bir süre, merak ederim ne yaptı benden sonra... ama hayat işte, kapılıp gidiyoruzx, unutuyoruz. unutulamaz diye birşey yok, unutulmayacak insan yok.

0|0
    0|0
    • öyle tabiki ama unutulmak kötü seviyorsan beter sürüp gider cümle böyle :D

• Zaman da geçer gider... :))

Yükleniyor...