Basketbol konusunda profesyonel tecrübesi olanlar bakabilir mi?

Merhaba arkadaşlar ben 5 yıl kadar amatör ligde basketbol oynadım 4 yıl potaaltı oyandım 5. yılda forvet çalıştım sürekli şimdi eh işte bir forvetim şutlarım ortalama derecede top sürmemde ortalama derecede paslarım çok iyiydi sonra 1 yıl boyunca ara vermek zorunda kaldım şimdi tekrar dönmek istesem sizce olabilirmi günde en fazla 1-1.5 saat ayırabilirim fakat, 18 yaşındayım 1.96 boyum var 94 kilo ağırlığındayım ve evimin yanında basketbol sahası var.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• olur tabi lısansın var mı?

0|1
    0|0
    • Hala aktifmi bilmiyorum ama vardı

• amatör kovalarsın 1,2 sene tekrardan milli olursun ya da lisansını yenilettir bir ona göre yönlendırırler en kotu bı kulube kaydol ordan butun ıslermler yurur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce kondisyonunu eski haline getir

0|0
    0|0
  • her gün sıkı antremanla olur ve sana tavsiyem yedek de otursan da bir kulube katılman maç tecrübesi başka olur

0|0
    0|0
    • Klübe bu sene katılamam sınava tekrar hazırlama gerek sadece kendim çalışabilirim gelecek sene bir klube girebilirmiyim acaba birde nasıl bir klüp bulucam istanbula yeni taşındımda hiç tanıdığım yok burada

• altyapı çalışmaları olan kulüp bul kendine oraya git görevlilere anlat durumu seni denesinler

Yükleniyor...