Basketbol konusunda profesyonel tecrübesi olanlar bakabilir mi?

Merhaba arkadaşlar ben 5 yıl kadar amatör ligde basketbol oynadım 4 yıl potaaltı oyandım 5. yılda forvet çalıştım sürekli şimdi eh işte bir forvetim şutlarım ortalama derecede top sürmemde ortalama derecede paslarım çok iyiydi sonra 1 yıl boyunca ara vermek zorunda kaldım şimdi tekrar dönmek istesem sizce olabilirmi günde en fazla 1-1.5 saat ayırabilirim fakat, 18 yaşındayım 1.96 boyum var 94 kilo ağırlığındayım ve evimin yanında basketbol sahası var.

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• olur tabi lısansın var mı?

0|1
    0|0
    • Hala aktifmi bilmiyorum ama vardı

• amatör kovalarsın 1,2 sene tekrardan milli olursun ya da lisansını yenilettir bir ona göre yönlendırırler en kotu bı kulube kaydol ordan butun ıslermler yurur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce kondisyonunu eski haline getir

0|0
    0|0
  • her gün sıkı antremanla olur ve sana tavsiyem yedek de otursan da bir kulube katılman maç tecrübesi başka olur

0|0
    0|0
    • Klübe bu sene katılamam sınava tekrar hazırlama gerek sadece kendim çalışabilirim gelecek sene bir klube girebilirmiyim acaba birde nasıl bir klüp bulucam istanbula yeni taşındımda hiç tanıdığım yok burada

• altyapı çalışmaları olan kulüp bul kendine oraya git görevlilere anlat durumu seni denesinler

Yükleniyor...