Günün en sevdiğiniz saatleri hangisi?

Ben gece 12den sonrasını çok severim tatillerde 4'e 5'e kadar otururum.Siz en çok hangi saatleri seversiniz?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Akşam 8den sonrası tamamen bana ait. Ailemle zaman geçirebiliyorum yada kafamı dinliyorum arkadaşlarımla buluşuyorum bazen. O yüzden uyuyana kadar olan saatleri seviyorum.

0|0
    0|0
  • Sabah namazı öncesi,1 saat...sonrası yarım saat ve gece bu saatler.

0|0
    0|0
  • Akşam 10'dan sonrası :)

0|0
    0|0
  • 8.30 sonrası çünkü babam o saatte işte geliyor :)

0|0
    0|0
  • 12:15 , 12:45

0|0
    0|0
  • Uykuya gittiğim saatter.

0|0
    0|0
  • Aynen bu saatler işte.

0|0
    0|0
  • Sabah 10. Akşam 5. Gece 2

0|0
    0|0
  • Başladı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Vakt-iSeher

Seher vakti gecenin son altıda biridir. Yani güneşin batışından imsak vaktine kadar olan zamanın son altıda biridir. İmsak vaktinden bir buçuk, iki saat önceki vakittir.

Cenab-ı Hakk Kur’an-ı Kerim’de iyileri överken:

“Gecenin az bir kısmında uyurlardı. Seherlerde de onlar istiğfar ederler (mağfiret dilerler)di.” Buyurmuştur.

Peygamber efendimizin hadis-i şeriflerinden de bu vaktin kıymetinin ne kadar büyük olduğunu anlamaktayız.

Gecenin sonunda uyanamayacağından korkan, gecenin evvelinde vitri eda etsin! Sonra yatsın! Gece sonunda uyanacağını ümit eden, vitri o zaman kılsın! Çünkü gecenin sonundaki kalkmakta rahmet melekleri hazır olur. (Müslim)

Gece seher vaktinde ve namazlardan sonra yapılan dua kabul olur. (Tirmizi)

Seher vakti Allahü teala buyurur ki: İstiğfar eden yok mu, onu mağfiret edeyim. İsteyen yok mu, istediğini vereyim, duasını kabul edeyim. (Müslim)

1|0
    0|0
  • saat 2 ile 4 arasini severim.Askerde usta birligine ilk gittigimde hep gece nöbetlerim o saate denk geliyordfu.

0|0
    0|0
  • sabah erken saatler hariç her saati severim

0|0
    0|0
  • uyuduğum saatler..

0|0
    0|0
  • geceleri severim sessiz sakin ohh miss

0|0
    0|0
  • sabah 4,30 6,00 arası iyi güzel hoş bir hava oluyor