Galatasaray Mersin Maçı Hakkında?

Arkadaşlar Galatasaray Mersin İdman Yurdu maçında Selçuk İnanın kırmızı kart gördüğü pozisyon doğrumuydu ne düşünüyorsunuz pozisyon hakkında

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Doğruydu ama Tita'nın kartı geç gelmeseydi Selçuk tekmeyle reaksiyon verme gereği duymazdı hakemin hatası var

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru kart diğeride doğru ancak sinirler zaten gergingen adam 15 saniye çekmiştir herhalde çekmeyi bırak sarıldı bırakmadı Selçuğu beklemese çalsa faulu olmazdı o hareket.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaray iyi oynamiyor, asilmiyor maclara. Sinir bozuyorlar.

0|1
    0|0
  • Doğruydu ama Titanın da kırmızı görmesi lazımdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğruydu ama o titanında kırmızı görmesi gerekiyordu. Hakem 1.50 boyunda bir aptal olduğu için pozisyonları kaçırması normal

0|1
    0|0
    • geri zekalı hakem o pozisyon net kırmızıydı selçuk ta artıkdoldu ne yapsın adam ben olsam bende aynı şeyi yaparımmm yani kontra atağı engellediği için tita ya direkt olarak kırmız lazımdı

• Bu Hamze Dengeoğlundan bir şey olmaz. Yönetimden bir şey olmaz. Transfer yok bir şey yok mersini bile yenemez. Bu sene şampiyonluk bize yok. En iyisi avrupaya odaklanmak isimiz zor

0|0
    0|0
  • Kart doğruydu

0|0
    0|0
  • adam selçuğu çekiyo ama selçuk adama reaksiyon yapınca kartı selçuğa çıkarıtyo işte bu kadar oyun oynanıyo bu ülkede... hadi selçuğun kırmızısını değilde mersin kalecisinin neden son 10 dk kala sarı yediğini sormak lazım. maçın daha başında musleranın dibine kadar gelip uyaran hakemcik mersin kalecisine tüm maç her kullandığı autta vs topta yediği zaman olmasına rağmen neden dk 80 de kart gösteriyo. ilk yarı sarı kart yemesi gereken kaleci neden dk 80 de yiyo. ve ayrıyetten 1 firkikte 2dk uzatan hakemler varken bu kaleciye rağmen 5 dk uzatma verip uzatmada ortalık karışmasına rağmen +5 e eklediği sadece 1 dk... fazla söylencek bişey yok

0|0
    0|0
    • bu ülkede hakem fedarasyon hepsi bir kişiden yana o yüzdennn

• konya maçından sonra ben sorumda bunu dile getirmeye çalıştım. gs kazandı maçı ama gs nasıl kazandı hakemin konya formasıyla oynamasına rağmen kazandı dedim.. aynısı bu maçtada vardı biraz.. bu sezon kimi şampiyon yapcakları belli

• Selçuk İnan'ın gösterdiği tepki bence az bile. İkisininde kırmızı görmesi lazımdı. Üzülerek söylüyorum bu takım ilk 5'e giremez.

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım tita zaten kırmızı görmedi mi? Yenilginin nedeni hakem mi yani?

0|1
    0|0
    • tita sarı gördü kırmızı gören vederson duuu bide maçta yenilgi deği beraberlik vardı

• Her puan kaybında hakemi suçlamak ne kadar doğru yanı? Gecen haftalarda Burak ofsayttan gol attığında da bu tepkileri verdiniz mi?

• her yenilgiden hakem sorumlu tutmuyoruzki bu beraberliktende hakemi sorumlu tutmuyoruz sadece kart hatası var diyoruzzz

• Doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...