Bozulan eski asansörün yaptırılma kararı

apartmanda 10 daireden 5 daire asansör yaptırılmasın dedi. biyerde yeni kanunlara göre %80 evet demediği sürece ortak karar alınmış sayılmıyormuş diye bişey okudum ama emin değilim. biz asansörün yaptırılmasını istemiyoruz. 10 daireden 4ü bize ait. ve kesinlikle hayır diyoruz. 1 dairede bize katılarak hayır dedi. bu işin sonu nolur ? 10 da 8 evet şartmı gerçekten? eğer öyleyse zaten yaptırılması imkansız demek oluyor.

Güncellemeler:
apartmanda yaşamıyorsunuz neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz bana gereksiz cevap atıp sinirlendirmeyin. asansöre 15 kişi binip bozdular ! zaten çok eski asansör parçaları bile satılmıyor ! bugün herkesten 2 bin para çıkacak yarın gene aynı bozulacak ! 1 hafta bile dayanmaz ! yeni asansör yaptırmaya kalksak daire başı 10 bin ! bu yoklukta kim vercek o parayı? verin o zaman yaptıralım asansörü !
AYRICA BENİM 80 YAŞINDAKİ DEDEM KIRIK BACAĞIYLA SON KATIN BİR ALTINA İNİP ÇIKIYOR. BOŞ KONUŞMAYIN.
PARDON BEN İNSAN VAR SANDIM SORDUM YA KUSURA BAKMAYIN. BUGÜN SADECE 1 DAİRE 2. KATTA OLMASNA RAĞMEN DEDEMİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ. GELMİŞ HASTA VAR DİYE KONUŞUYORSUNUZ. APARTMANDA YAŞIYORSUNUZ HERALDE ? BİLMEDEN BUKADAR ŞEY DÜŞÜNDÜĞÜNÜZE GÖRE.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• 80 yasında dedem olsa ve kırık bacagı ıle son katın bır altına ınıp cıksa ben cebımden kıyarım paraya yaptırırım.. yasa var kanun var apartmanda yasamadıgım dogru ama senden ıyı bılıyorum apartman kanunlarını.. asansor konularını ozellıkle cok ıyı bılırım. TCK ya bıle bunun maddelerını yasalarını koydular.. Bılıncsızlıgı bılınclılıkle yenebılrsın agresıflıge gerek yok...

2|0
    0|0
    • dedenın ustune yuruyorlarsa orda yaptırılması degıstırılmesı gereken asansorden oncelıklı seyler var Kızmakta haklısın elbet. ama bu kadar sınırı bızlere yapacagına gıt onlara yap kardes..

• ya arkadaşım napayım anlatamıyorumki ben derdimi. uzun uzun anlatsam okumuyorlar. sadece soruyu sorsam böyle saçma sapan cevaplar atıyorlar. ne biçim forumdur bu. anlamadım gitti.

• sn az sakın ol bence herkez anladı senı :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Gelen yorumları dar karnın kaldırmayacaktı neden soru sordun? Terbiyesizlik yapma insanların fikirleri neyse onu söylerler.

3|0
    1|0
  • kizdirmayin lan beni kukrerimmmmmmmmmmmmm rhoaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

2|0
    1|0
    • canım arkadaşım , uzun yazınca okumuyorsunuz ki ben napym? lütfen biraz mantıklı olun. lütfen. rica ediyorum ya.

• rhoaaar boooorhghhhhhh

• Bırgun asansorde kalırsan ozaman gorursun asansor cok onemlı bırseydır bence yaptırın.. ha gereksız masraf ıse yanı asansor normal ıslevınde calısıyorsa ona bısey dıyemem

0|0
    0|0
    • bak arkadaşım , sabretmeye çalışıyorum. saf saf yorumlar geliyor:D siz beni delirtmek içinmi çalışıyorsunuz ? asansöre 15 kişi binip bozdular. anlatabildiimmi ? bizimle hiç bi alakası yok. hiç çalışmıyor yani. çok eski asansör parçaları bile yok. tamammıdır?

• pek adil bi oylama olmamıs zaten 10 daireden 4'ü sizinmiş :))

3|0
    0|0
    • onlarında 4 daireleri var. bizimde . 4 daire dediysem biri bizim biri dedemin teyzemn ve dayımın. anlatabldmmi? onlarnda biri birinin biri birinin şeklinde.

• bak herkes soruma istediğim cevabı versin diye değil , blue çağında olmalısın bak ergen bile demiyorum sana tamam mı. sakin olmaya çalışıyorum. soruma cevap verilsin istendim. çünkü uzun yazınca okumuyorsunuz . anlatabildimmi derdimi ?

• bebeğim gel istersen içine alınca anlarsın blue cagında mıyım red cagımda mı yellow cagımda mı ;) ergenliğimi geçeli allaha şükür çok oldu ve senin gibi inşaata topu kaçmış bir cocukluk geçirmedim neyse ki.

• yaslisi var sakati var cocugu var eziyet mi amaciniz. 4 daire sahibisiniz yuh sizi gidi cimriler yikilin karsimdan

1|0
    0|0
    • asansöre 15 kişi binip bozdular. asansör çok eski parçaları bile satılmıyormuş artık. 1 hafta dayanmaz yine. apartmanda hasta falan yok. ulan bi bizim apartmanmı asansörsüz. köydeki insanlar napıyor! asansrsz apartmanda yaşayan çocukları aşağıdan sepetlemi çekiyorlar !

• fakat açıkladığım gibi , bu asansör eski ve yaptırılması istenmiyor. sadece soruma cevap verip böyle önyargılı olmasaydınız biyerlere varabilirdik belki dimi ? uzun uzun anlatsam okumazsınız , direkt soruyu sorsam bu şekilde yaklaşırsınız . peki nasıl bir insanlıktır bu ?

• ben insan degil aslanim. rhoaaarrrrr

adalet kalmadi turkiyede zaten kazanirsiniz mahkemelik olsaniz. mahkeme adam gibi olsa sizi adaleti bos yere mesgul etmekten suclu bulur ceza olarak da gunde 40 kere apartmanin en ust katina su damacanasi sirtinizda kostururdu. rhooaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr

• Sizin daireler alt katta sanırım?

1|0
    1|0
    • güncellemeleri okuduktan sonra konuş ya. okumadan atlama sazan gibi.

• Sazan sen misin ben mi kör gözün, ufacık beyninle millete bilmişlik taslama.

Kızlar Ne Diyor 6

• ya ilerde yaslanirsiniz hasta olursunuz falan, niye istemiyorsunuz, gereksiz bir sey mi sanki?

10 dairenin 4 unun size ait olmasida oylamada haksizlik basta zaten

1|0
    0|0
  • Niye yaptırmak istemiyorsunuz ki? :S

0|0
    0|0
  • koca sitede yok mu bu işlere bakan biri :)

eğer bina fazla katlı değilse ve üst katlarda yaşlı ya da hasta birileri yoksa merdiven inip çıkmak sağlıklıdır aslında

0|0
    0|0
    • site değil .

• okumazsınız deme. ben okuyorum. okuyan birileri de çıkar illaki. biraz sakin olmalısın

• haklısın. ama insanın halinden insan anlamazsa nasıl sakin olalım ki ? az önce haksız yere birsürüde laf yedim zaten. hepsini allaha havale ediyorum boş yere hakaret ettikleri için . neyse anladımki buraya soru sorulmaz. hakikaten türkiyenin işi bitmiş. neyse sağolun. iyi geceler.

• asansör neden yaptırımıyor?

0|0
    0|0
    • asansör çok eski. parçaları bile satılmıyormuş artık. daire başı 2 - 3 bin ödedikten sonra 1 hafta bile dayanmaz o asansör. bu yoklukta olmayacak bişeyi yaptıramayız kusura bakmasınlar. kimse ılımlı bakmıyor zaten olaya bunlar 1-2 daireler. bu yüzden yaptırılmıyor. zaten zamanında 2 kişilik asansöre 15 kişi binip bozdular. bizene bozdularsa yaptırsınlar.

• Yaptırılsın ne zararı var sana

0|0
    0|0
    • arkadaşım seni ilgilendirmez. apartmanda yaşamıyorsun neyin ne olduğunu bilmiyorsun çok konuşma xper puanı için cevap atma. bilmiyosan bas git. asansöre 15 kişi binip bozdu hayvanlar ! zaten çok eski asansör parçaları bile satılmıyor ! bugün herkesten 2 bin para çıkacak yarın gene aynı bozulacak ! 1 hafta çalışmaz o asansör ! 1 hafta bile dayanmaz ! yeni asansör yaptırmaya kalksak daire başı 10 bin ! bu yoklukta kim vercek o parayı? ver o zaman yaptıralım asansörü ! boş boş gelip konuşma.

• dangalak hem sormuş hem seni ilgilendirmez yazıyo ahahahah koptuım :D

• enayi ya :D

• neyin kafasını yaşıyosun sen ya

2|0
    0|0
Yükleniyor...