Kızlar mesaj attınız mı? Erkekler o mesaj geldi?

Ayrıldınız ve aradan aylar gecti ( 1,2,3,4... fark etmez ) sonra erkek kardeşlerim o kızdan mesaj geldi mi ? en azından nasılsın diye sordularmı ? Kızlar sizede soruyorm siz attınız mı o mesajı aylar sonra merak edip.. veya geri döndünüzmü ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Attım ama sonu hep acı hüsraan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben yıllar sonra face de gördüm resmini falan .bi mesaj atasım geldi .hal hatır sormak ve maziye baktığında küs kalmışlık olmasın diye.kısa bi konuşmamız oldu medenice .ama sevindim iyi olduğuna mutlu oldum :)

0|1
    0|0
  • ben atmıştım 7-8 ay sonra "naber naptın küs müyüz" diye belki değişmiştir belki evrim geçirmiştirde yeniden bir fidanın güller açan dalı oluruz diye fakat hayvanlığından hiçbir şey kaybetmemiş

1|1
    0|0
    • :D cok guzel yaa :D bende bekliom atsada mesaj red etsem :D sen neden attın ?

• boştur ama geri dönmez be hacı :D atmaz yani :D halbuki çılgın gibi aşıktı .. benim hatalarımda vardı onunda en son dayanamadık ayrıldık tam 2 yıl sürmüştü birlikteliğimiz.. sonra olmadı ayrıldık... gel dedim gelmedi iyi sen bilirsin dedim :D şimdi gelse ne guzel olur yaa

• gurur diye birşey var işte olmasa kimler kimler yuva kuracakta gurur var sen gene pozitif düşün şunu unutma "iki insan birbirini seviyorsa birlikte olmanın yolunu mutlaka bulur"

• Bir kız olarak ben atmam. Atmam için de haksız olmalıyım.

0|0
    0|1
  • Ayrıldıysam daha mesaj atmam

0|0
    0|1
  • atmadım. ama atanlara da kötü davranmadım ne yalan söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • Ayrılırken çok büyük haksızlık yapmış olmam lazım. ancak o zaman vicdanen rahatsız olur ve ararım.ama aramam sevdiğim ve geri dönmek istediğim anlamına gelmez. aksi halde bitmişse bitmiştir zaten asla aramam.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Tam aksine en son ayrıldığım hatun mesaj atıp duruyor a ah olmaz dedikçe :/ Ümitlendirmek boşa fakat ısrarcı.

1|0
    0|0
  • 9 ay oldu ayrılalı hala arıyo barışmak için

0|1
    0|0
  • 55 gün oldu mesaj gelmedi

1|0
    0|0
    • kıyamam :) bende aynı durumdayım .. o mesaj hiç gelmeyecek kardeş ;)

• gelirse barışır bi hafta sonra ben ayrılırım i*nelik değilmi sinirlerimi çok bozdu :D

• geri dönmelere karşıyım

0|0
    0|0
  • ben dost kalmayı başaramayanlardanım.ne atarım ne de atmasını isterim

0|0
    0|0
  • ferdi tayfur nerden geldi bee aklinaa bilader bravo aklina

0|0
    0|0
Yükleniyor...