Maçlardan tat alamayan tek ben miyim?

bjk gs fb ne bileyim olmuyor bence yapamıyorlar tat alamıyorum 2 sene 3 sene önceki futbol nerde şimdi oynanan futbol nerde.. amaçları sadace puan kazanmak değil diğer takım puan kaybeder nasıl olsa düşüncesiyle oynanılıyor.. tek ben miyim ble düşünen?

Güncellemeler:
bjknin hakkını yiyemem evet mücadele var en azından

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe yabancılarının bireysel yetenekleri galatasaray yerlilerinin mücadelesiyle var olmuştur hep ama artık bir-iki yıldır bambaşka özellik gösteriyo her iki takım da benim dikkatimi çeken de bu ayrıca alex q7 gibi maç seyretme nedeni olan futbol sanatçıları da yok bu yıl onun da olumsuz etkisi var ligde sanki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• maçtan maça değişiyor takımın mücadele etmesi önemli, mesela iki iyi takımın maçlarında oyuncular savunmaya kapanıyor bu yüzden hiç eğlenceli olamayabiliyor.

0|1
    0|0
  • Şike olayı çok bozdu işi

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum çok takılma :)

0|0
    0|0
  • Bjk kötü açtı iyi gidiyor. Takdir ettim.

not: Gsliyim.

0|0
    0|0
  • sen 1 abim 2 başka kimse yoktur sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende alamıyorum o tadı. Birazda böyle adam akıllı bir takım yok şuan belkide ondan kaynaklanıyor. Yani şampiyonluğa oynayan bir takım atıyorum 4 5 maçlık bir galibiyet serisi yakalasa diğer takımlarda mecburen asılmak zorunda kalacak şampiyonluk yarışından kopmamak için ama dediğim gibi herkes nasıl olsa benim 3 5 puan önümde daha maçlar var mantığıyla kasmıyor sanki.

1|0
    0|0
  • Bir Barcelona'nın maçını izle birde bizimkilerin...

1|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim ... iki yıldır Türkiye ligini izlemiyorum uzun süre de izleyeceğimi sanmıyorum...ingiltere ve ispanya ligi fazlası ile yeterli...

0|0
    0|0
  • gönül verdiğin ve arkasından koştuğun bir takım tutmadığın için tat alamıyor olabilir misin? Ve bu ligde sadece 3 takım yok belirteyim!

0|0
    0|0
    • aksine arkasından koştugum için önceden göremediğim performansı göremediğim için tat alamıyorum. bu takımların oynadıgı maçlardan bahsettim yoksa açarım başka takımların maçını izlerim,sorum bu takımlardki ruhsuzluk

• Beşiktaşın maçları güzel geçiyor genelde..

1|0
    0|0
Yükleniyor...