2 ayda nasıl 20 kilo verebilirim?

Arkadaşlar boyum 160 kilom 65 armut vücud tipliyim zayıflamak istiyorum napabilirim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• senin vücut günde en fazla 2.000 kalori yaksa sporla sende 1.000 yaksan ve hiç birşey yemesen
    günde 3.000 X 60 gün= 180.000 kalori yakarsın 1 kg 7700 kalori
    180.000/7700= 23 kg yapar evet imkan var var olmasınada 2 gün sonra öleceğinde veremezsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İki ayda yirmi kilo veremesin. Senin ideal kilon zaten 55, 45 kiloya dussen yakışır mi bilemem. Bu istediğin şey 6 7 aya yayilacak birsey ne kadar hızlı kilo verirsen o kadar hızlı kilo alirsin ve vucunda sarkmalar olur bu görüntü Daha kötü

0|0
    0|0
    • 5 ay olmuyomu?

• Bunları sıkıntı etme bende lise döneminde kızlar arasında şişman sayilirdim kendimi kötü hissederdim ama şu an hepsindrn fiziğim çok daha iyi, biraz sabır biraz gayret. Eğer kilo vermeyi gerçekten istiyorsan yedigine ictigine üç beş gün dikkat edip sonra salmayacaksin istediğin şeyin arkasinda dur uğraş. Umarım kendini mutlu edecek fiziğe kavusursun😘

• İnşallah abla 😊 dün ekmeği bıraktım zaten bide arada bir haftadır fitnes yapıyorum evde yani ne kadar doğru bilmiyorum ama çabalıyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Sadece ameliyat ile bir uzvunu vs. almaları lazım.

0|0
    0|0
  • 20 Kiloyu aç kalsanda 2 ayda veremezsin... Şimdi 20 Kilo çok fazla ve 20 kilo vermen de imkansıza yakın senin sadece 10 kg vermen yeterli olacak bunun içinde spor salonuna gitmen gerekiyor ve düzenli bir uyku , beslenme antreman programı gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Armut tipi vücudum yani kalça basen var bide göbek var ama göbeğimden rahatsız diğilim biraz yemeyince zayıflıyo karnım ama kalçam erimiyo

• Senin miğden boşaldığı için küçük gözüküyordur eminim ki bıngıl bıngıl yağ var vücutta :) SPor yapmadan eritemezsin

• Yani evet yağ var ama rahatsız değilim basenlerim fazla asıl basen bölgesinden rahatsızım

• Zor ama imkansız değil

0|0
    0|0
  • Fitness ve diyetiysen.

0|0
    0|0
  • herşeyi yapsanda ameliyat dışında ayda 10 kg veremezsin.. :(

0|0
    0|0
    • bir ameliyat geçirmiştim zaten kiloyla alakalı değil olmak istemiyorum :(

• hıc yeme :D

0|0
    0|0
  • Sabahları yürüyüş yap düzenli olarak ama 10 kg dan fazla verme çünkü kadın biraz etli olmalı :)

0|0
    0|0
    • Hayır ben et istemiyorum zayıflim bir kas çalışcam

• Ama sadece böyle zayıf alamamıştır diyetde yapıyodur

• Sende bildiğin diyetleri yap ama sabah yürüyüşü çok önemli bence çünkü çok kişi de böyle kısa sürede etkisi olduğunu gördüm gerçekten canım

• 2 ayda 20 kilo zor valla

0|0
    0|0
    • İnternetten baktım diyetle verenler var ama nası zayıflamışlar bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...