Sevdiğinizin ayağını yıkar mısınız?

Kızlar-Erkekler sevidigniz insan için neler yaparsınız? Mesela kızlar eşinizin ayağını yıkar mısınız? yada Erkekler eşiniz hastayken ona çorba yaparmısınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar genel olarak durum şu ki,Erkekler eşleriine köle olmaya razı ama Kızlar Ayak yıkamak istemiyor :)

son noktayıda bi eş bir bayan olarak ben koyayım,

Ben sevdigim adamın ayagını yıkar suyunu içerim...
Arkadaşlar suyunu içerim mecaz anlamda söylenmiştir.ordaki anlam sevdigi için her şeyi yapmak mide bulanmadan,tiksinmeden..

0|0
39|69

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 68

• karıcığıma corba yapmak icin hasta olmasini beklemem kiyamamki ben ona ayaginida yikarim ayaklarinida öperim sonucta o benim karimsa karninda dokuz ay bebegimizi tasicak o minik ayaklarinin ustunde . ben o ayaklari operim yikarim masajda yaparim... öl desin iki sn düşünmem ...

3|1
    0|0
  • insan seviyorsa sevdigi icin herseyi yapar.Hasta olmadanda yemek yapabilirsin ona sonucta.Ancak ayak yikamak insanlarin hosuna gitmeyecek birsey oldugu icin genelde hayir demislerdir.

Kendi isimi kendim görürüm karim yorulmasin ayagimida ben yikarim gayri deyip noktayi koyuyorum:)

1|0
    0|1
  • ona neler yapmam ki .. Onun ayaklarını yıkarım ona banyo yaptırırım.Onunla yemek yaparım.Onunla alışverişe gider ilk olarak sadece benim sevdiklerimi alır sonrada onun sevdiklerini alırım.Ona birsürü topuklu ayakkabı alırım.O uyurken uyanır uyanır üstünü örterim.Ondan önce kalkarsam kahvaltısını hazırlarım..

4|0
    0|1
  • Hasta olmadan da çorba yaparım niye hasta olmasını bekleyeyim? İkimiz de çalışırız büyük ihtimal. Mutfağı da sevdiğime göre sadece çorbayla sınırlı kalmam. Kadın köle değil ki arada yaparım güzellik.

Ayak yıkama olayı dışında önce bir güzel yağla aroma terapi masaj yapar, sonra banyoda sıcak su masajına devam eder, sonra bütün vücudunu köpükle yıkarım. Bundan da zevk alırım.

Bunların aynısını bana yapmayan kadınla da evlenmem zaten.

2|0
    0|0
  • Gerekirse poposunu bile yıkarım, yeterki sevgimi haketsin.

2|1
    0|0
  • Valla kim ne derse desin.Ben karım olacak kişinin ayağını da yıkarım,ayağınıda öperim...

Çorba mı?

Kaç kazan istiyor, ondan haber versin yeter... :)

2|3
    0|0
  • yıkamak mı? yalarıım :D -bkz. Kaybedenler Klubü (Bu mesaj herhangi kötü birşey içermemektedir, şaka gönderme amaçlıdır :P)

2|0
    0|0
  • ayagımı yıkamasını ıstemem ıkımızınde elı ayagı tutuyorsa kendımız yapmalıyız bu işi ama eşim yada sevgılım hastaysa o an herseyı yaparım zaten bir erkek eşi hastayken bır corba bıle yapamıyorsa kı ılla hasta olması gerekmez ıcınden gelerek yapabılır herhangı bır gun bunu yapamayan bence kılıbık ligt erkektir eşi hastayken elınden bırsey gelmeyım dısardan corba soylemek baskasından medet ummak degıldır erkeklık

1|1
    0|1
  • Evlilikte boşa demiyoruz hastalıkta sağlık ta sözünü bu dediklerin hepsi yapılır hastalık da sağlıkta yeter ki böyle kıymet bilecek eşler nasip etsin yardan.

2|0
    0|0
  • çorba yaptım yaparımda. günlerce yemek temizlik yaptım hastaydı

gayet normal

1|1
    0|0
  • Yıkarım ben ya sevdiğim kız, çocuğumun annesi olacak o kız, ayakların altında cennet var. Onun için herşeyi yaparım. Ama şu an hayatımda sevdiğim bir kız yok malesef.

3|0
    1|0
  • Bence, bir kişi normal koşullarda yapabileceği bir işi, bir diğer kişiden rica dahi etmemeli. Eğer hastaysa yapamayacağı ve benim yapabileceğim her şeyi onun için yaparım. Daha evlenmedeki maksat nedir? Sadece güzel günlerde gezmek eğlenmek sevişmek midir?

1|0
    0|0
  • Eşimin yoluna güller serer,o yolda yürürken güllerin dikeni batmasın diye her adımında ayağının altına ellerimi yol ederim !

1|0
    0|0
  • hiç kimseye ayağımı yıkatmam acıkcası ama seni takdir ettim.

1|0
    0|0
  • Ayak yıkarım ama yıkatmaktan yana değilim. Bunlar insanın karısıyla yapabileceği şeyler. Sevgililerin bu tarz şeyleri yapabilceğine ihtimal vermiyorum. Ben karım için elimden gelen fedakarlığı yaparım. Karşılığında tek istediğim şey sevgi-saygı; başka bişeyde gözüm yok...

1|1
    0|0
  • bunları yapmayanın evliliği zaten sağlıklı olmaz

1|1
    0|0
    • Maşallah ben hasta ölsem benim koca 1 çorba yapamazda lokantadan almayıda akıl edemez :))

• aslında hayatta en çok korktuğum şeylerden birisi bu konu biliyormusun,ölümden bile beter

• yıkarım valla

1|1
    0|0
  • Hastaysa tabi yaparım

1|0
    0|1
  • elimden geldiğince yaparım tabi ki.

1|0
    0|0
  • Çok çok seviyorsam ayağınıda yıkarım,çorbada yaparım

2|0
    0|0
  • hayat müşterek. eşim hasta ise yaparım. ben hasta iken o benle ilgileniyor ben nden yardımcı olmayım. hatta hasta olmasına da gerek yok. bazen misafir gelecek olur. salatayı ben yaparım. işin bir ucundan yardım gerek

1|0
    0|0
  • Gerçekten seviyorsam eğer bir hastalanma durumu var ise vs. vs. vs. kendi ayağını yıkayamayacak durumda ise ve benim onun ayaklarını yıkamam onu mutlu edecek iyi hissettirecek rahatlatacak ise her şeyi yaparım. Çorbanın kralını yaparım, hazırda değil kendim yaparım. ;)

0|0
    0|0
  • seven hic bir fedakarlıktan kacmaz bırak ayak yıkamayı

2|0
    0|0
  • şimdi o benim ayağımı yıkayacak ya bu kıza yanlış yapılır mı sırtımda taşırım (yaparım şaka değil)

1|1
    0|0
  • Yalarım ya ne yıkaması. :P

1|1
    0|0
  • Evet seviyorsam yıkarım hiç gocunmam

hatta buna benzer bir hikayem vardır...

1|1
    0|0
  • Elbette, elimden ne gelirse.

1|1
    0|0
  • acıklamaya gerek yoktu herkes anlamstır mecaz anlamda oldugunu:)

1|0
    0|0
  • kölelik degil bence bu :) seve seve yaparım

1|0
    0|0
  • Yıkamak ne kelime yalar öperim bile bu nasıl soru yaw :))

1|1
    0|0
    • midene helal =)

• aaa bunu bile tartışıyorsak aşk nerde kaldı? :))) bir karikatür görmüştüm, kadın erkek sevişiyorlar ama her pozisyonda her fantazi ile (dil kullanarak v.b).. orgazm sonrasında şampanya içecekler ıyyyy bu kadeh senindi diyorlar :))) onun gibi oldu senin sorunda. aşkımın ayaklarını öpmeyecem de seninkileri mi öpecem hıh :)))))

• Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 39

• Yikiyorum. Masaj da yapiyorum. Cok hosuna gidiyor, rahatliyor

1|7
    0|0
  • evet ayaklarınıda yıkarım banyoda yaptırırım,Allah korusun hasta olsun tuvaletede götürürüm herşeyim o benim <3

1|0
    0|0
    • Bak işte doğru düşünüyorsun unutma bunların hepsi senin başına da gelebilir seni seven insanın da bunların hepsini yapacağı da bir gerçek.

• teşekkürler. inşallah :)

• Evet.

1|3
    0|0
  • Bıcı bıcı bile yaptırırım.

1|5
    1|0
  • seven ne yapmaz. :-)

1|2
    0|0
  • eskidendi onlar :D yeni nesil çok değişti şimdi erkekler kızların eline oje sürüyor birlikte kitap okuyorlar playstation falan oynuyorlar nerde o eski aşıklar :D hey gidi heyy ya

2|0
    0|2
  • Ben de sevdiğim adamın ayağını yıkarım, ne var :DD Fantazi yaparız biraz :DD Hahahaha

0|2
    0|0
  • Bumuydu bende cok onemlı bısey sorcaksın sandım ' Tabıkı yıkarım ' :))

0|1
    0|0
  • yıkarım ama o beni seviyosa bunu bana yaptırmaz zaten :)

2|1
    0|0
  • Seviyosam yıkarım ..

0|1
    0|0
  • ıyh afedersin ama okadarda değil ya bari içme suyuyla yıka :))) adam değiyosa yıkanır masaj yapılır.ama değmiosa ezilir,ayağına yanlışlıkla bişey düşürülür:)

0|0
    0|0
  • kendi kendine ayağını yıkasın işim kalmadı onun ayağınımı yııkayacam

0|1
    0|0
  • Hastaysa, yorgunsa hiç sorun değil.

Ama, bu bir görev yapmam gereken bir hizmet olarak addedilirse hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • çorba yaparım da

ayağını yıkayamam

0|0
    0|0
  • o kadarda kul köle olmam birine.kendimi öyle kullandirtmam.ne kadar ayak altina girerseniz o kadar azalir hem kiymetiniz...

gerci karsilikli...o bana yapmayinca bende ona yapmam...

0|0
    0|0
  • Gerek yok hani he hasta olur o ayrı :)

0|0
    0|1
  • Ayak yıkamak ve çorba yapmak örnekleri pek adil olmamış bence :))

0|1
    0|0
  • hayırss :S

0|0
    0|1
  • Yıkamam .

0|0
    1|5
  • Eli yok mu bu adamın? Kendi yıkasın.

0|1
    0|0
  • Sabah veya dün soruldu bu soru.

0|0
    0|0
  • yıkarım zevkle...

0|1
    0|0
  • girsin küvete yıkasın ayaklarını

0|0
    0|2
  • yıkarım ama benden böyle bişey istemez aşkım :D

0|0
    0|0
  • Kopyacı seni.

0|0
    0|0
    • ben üye olalı 2 gün olmadı yeni çözüyorum daha siteyi umarım cevabını almışsındır

• yıkamam gerekirse yıkarım

0|0
    0|0
  • güncelleme kısmı hoş gelmedi ama evet neden olmasın ki..evlilik dediğin olay da hayat var zaten.

0|0
    0|0
  • guncellemeye midem kalkti ne yalan soyleyeyim.

0|0
    0|0
    • keşke hepiniz güncellemedeki tarif edilen şeyi yapsanız .d

• yıkamamak falan neyse de ıyyy bu ne ya, cevap vermektan vazgeçtim.

• kendi yikayabilirken yapmam yani. hastalik vb durumlar ayri zaten. gun gelir yatalak ta olabilir sonucta. ancak durup dururken ayak yikayayim bilmem ne i ih.

• Yıkarım -suyu icmem

0|0
    0|0
  • Eli ayağı tuttuğu sürece hiç uğraşamam kendisi yapsın.

0|0
    0|2
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor...