Voleybol mu taekwondo mu?

Sizce voleybol mu oynamalıyım yoksa taekwondo mu? boyum 155. doktor kemiklerimin kapandığını söyledi. uzamayacağımı söyledi. bende voleybolu düşünüyorum ama uzamaz sanırım. yoksa uzar mı sizce? ya da hiç bunları düşünmeyip taekwondo mu yapmalıyım?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Uzamaz. Ameliyat ile uzar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Taekwondo yaptım 8 yıl, fakat voleybol yapanlar kadar uzamıyorr. :)

1|0
    0|0
  • her daim voleybol

1|0
    0|0
  • Voleybol

0|0
    0|0
  • Taekwondo savunma sporu bende yaptım daha önce sadece ayaklarına etki eder ve öğrendiklerin tehlikeli hareketlerdir her yerde uygulayamazsın

0|0
    0|0
  • tekvando yap, hem kendını korursun, uzaman en fazla 21 22 gıbı bıtıo ama ugrasırsan belkı

0|0
    0|0
  • voleybolll libero olarak oynarsınn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Taekwondo.

1|0
    0|0
  • Taekwando için biraz erken başlaman gerekirdi kemiklerin kapandıysa daha kötü olur voleybol daha iyi senin için hakaret olarak algılama :D ben 16 yaşımdayım tricking yapıyorum taekwandoya benzer bir spor çok zorlandım ama başarıyorum spor için değilde gerçekten azimliysen yap derim ^^

0|0
    0|0
  • Taekwondo. Eski bir taekwondocuyum ve bıraktığım için büyük pişmanlık yaşıyorum. Şimdi tekrar geri dönmek istesem de sakatlıklar engel olduğu için zorlandım ve başlayamadım tam olarak. Yani demem o ki taekwondoya başlarsan voleybolu neden seçmedim diye düşünmezsin bile

0|0
    0|0
  • Spor boyda en fazla 1-2 cm işe yarar. boy genetiktir, değiştiremezsin. O Yüzden bence taekwondo daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Kumsalda voleybol severim:)

0|0
    0|0
  • voleybol

0|0
    0|0
  • Voleybol 😀👍

0|0
    0|0
  • taekwondocuyum ciddi anlamda bacak uzatıyor taekwondoculara bak hepsinin bacakları uzundur zaten boyu kısa olsa bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...