Erkek arkadaşlarını görünce sevgilisini unutan erkek...

sen nasıl birşeysin arkadaşım ? ilgilenmeni ister bu kız senin, ama sen git futbol oyna sonra mesaj atınca çok sonra cevap ver yok efenim özür dilerim arkadaşlarımın yanındayım. git onlarla yasa ömür boyu. sürda iki gün tatilin var zaten onu da arkadaşlarının yanında geçir. bu adamla evlenilir mi ? erkekler siz bu konuda ne diyorsunuz ? kızlar siz böyle bir durumda ne yapıyorsunuz ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben kız olsam miktiri çekerim. daha dönüp bakmam. yarın evlenincede maç yüzünden evi aksayacak. evde çocuk ateşler içinde kıvranacak sen adama ulaşamıyacaksın

0|0
    0|0
    • işte bu asıl korkum yoksa gitsin şimdi ne yaparsa yapsın -aldatmak dışında- evlenince de unutur bu adam beni. daha cicim aylarında böyleyse

• valla ben tecrübeleri söylüyorum. arkadaşlardan çok var böyle. akşam komşu kapıyı canhıraş yaşlı gözlerle çalıyor. hayrırdır bacım ne oldu diye soruyorum. abi çocuk ateşlendi hastaneye gitmemiz lazım. eşin nerede diyorum maç izlemeye gitti diyor. gürültüden telefonu duymuyor. alıyorum komşuyu ben götürüyorum doktora. biz dönerken arıyor eşini neden aradın diye .durumu anlatıyor adam pervasızca iyi deyip kapıyor teli

• allahım dehşete düştüm şuan .

Erkekler Ne Diyor 8

• beni de yaz o listeye.sizde acayip sorun ediyorsunuz bu olayı nedense.

0|0
    0|0
  • çok aşırıya kaçmamasını dile getir ama erkeğin en fazla gurur kırıcı olan şeylerinden biri bir erkeğin ona kılıbık demesi olayına kadar onu yanında istememelisin

0|0
    0|0
  • erkeğin kafasını yerden yere vuruyosan sen ke kız arkadaşlarınla takılmıycan :) ve her mesajına 5 dakika geçmeden cevap vericen :D doğru mu?

0|0
    0|0
  • Gayet normal bişey.. Asıl sizin yaptıgınız çok saçma, ne var yani adam arkadaşlarıyla birlikteyse..

0|0
    0|0
  • Lütfen kızlar böyle yapmayın bizimde ihtiyacımız var her zaman sizinlemi zaman geçiriceğiz . Sonra arkadaşlar kılıbık oldun diyolar. Olmaz biraz tolerans gösterin bize ...

0|0
    0|0
  • erkeklerle takılmasına bu kadar laf edersen yarın kızlarla takılır arkasından aglarsın ona göre

0|0
    0|0
  • Bende onlardanım ağır ol biraz.

Evet soruları alayım...

0|0
    0|0
  • yaştan yaştan

o yaşlarda öyleyizdir büyüyünce değişiyorlar merak etmeyin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ensesine bi şaplak atacaksın bak noluyo!

0|0
    0|0
  • bence çok büyütmüşsünüz , sevgilin sana devamlı süre mi ayrıcak işi de oalbilir , abartmaya gerk yok o kdar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...