Özellikle siz kızlar ne düşünürsünüz onlar için?

Yemek yapan ve bundan zevk alan erkekler için ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar kusura bakmayın hepinize cevap yazamadım yaptığım yemeği servis ediyorum e haliyle yoruldum bende yiyeceğim daha sonrada dinlenirim artık. Teşekkür ederim hepinize. :)
Arkadaşlar yemeğim çok beğenildi mutluyum. :)

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• bulunmuyan hint kumaslari kadar azinliktalar. erkekler genelde sevmez yemek yapmayi kadinin yapmasini tercih ederler. boyle asci kocan olacak varya dunya senin ondan cok sey ogrenirdim oyle birine sahip olsaydim zevkle ona eslik ederiim mutfakta. ozaman ne harikalar cikardi elimizden yemek tariflerinde ;)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben de severim bu konuda bana eşlik etmesinde ne sakınca olabilir ki? :)

0|1
    0|0
    • Evet küçük hanım soruları alalım. :)

• Son olarak şu var demin sorulara bakarken aklıma geldi seninde aklında bulunsun erkek gibi davranan kızlar çok itici gelir bana özellikle de futbol ile ilgilenenler. İyi geceler diliyorum, görüşmek üzere.

• Merak etme o tarz şeylerden çok uzaktayım,iyi uykular tatlı tatlı rüyalar,görüşürüz

• yemek yapan erkek candır o :) cok hoş bı erkeqın yemek yapması ama yerıne ve zamanına göre. tutupta yemekten anlıyor dıye ben yemek yaparken her seye karısmasın kepceyı suratına yer :)

0|1
    0|0
    • Tabiki karışacak karışmazsa ne tadı olur o yemeğin :)

• bende o yaparken karısmıcam ne anlamı kalr ozaman. ha bazen olr bırlıkte yaparız ama her dakkada karısmasın ozaman ıstemem yemek falan yapmayı bılmesın cay demlesın yeter :D

• Olumlu şeyler düşünürüm :D

0|1
    0|1
  • İkimiz yemek yaparız ne güzel :D

0|1
    0|2
  • Güzel ne güzel işte..

0|1
    0|0
  • ben çok begeniorum yaa erkek arkadaşım yapıo ben onu izliorum çok hoşuma gidiyo benim.

0|0
    0|1
  • İlk fırsatta bana sevdiğim tatlıları yapsın,bi bakalım nasıl yapıyor

-tabi bu eş olacaksa,ben mutfaktayken işime burnunu sokmamalı,kim yapacaksa o yapsın sonuçta :D

0|0
    0|0
    • Burnunu sokmak değil de yardımcı olsa beraber yapsanız o yemek tadından yenmez ama değilmi? :)

• afiyet olsun,ne yaptığını soracaktım ama canım çeker falan,kalsın :D

• Teşekkür ederim. İyi akşamlar. :)

• hiç görmedim onlardan :) sevgilim öyle olsun isterdim ama o da geleneksel erkek işte

0|0
    0|0
    • İstersen yapar bence. :)

• biraz yetenek ister bide benim zorumla yaptığı hiçbirşeyin anlamı yok :) neyse seni tebrik ediyorum ama şimdi bu bir tartışma sebebi :) "elalem yemek yapıyor sen hep bana yap diyorsun , böyle böyle tükeniyor sevgiler :)) " bi başının etini yiyim yine

• Aslında ilk etapta çekici geliyor, ama benden daha iyi yapmasını hazmedemem. Sonra kaynana gibi yarışa girmeye lüzum yok.

0|0
    1|1
    • Beraber yapsanız fenamı olur yada ne bileyim sen yorgun olursun da o sana en sevdiğin yemeği yapar mutlu olmaz mısın?

• Olurum, ama ben mutfağı sevip hakim olan biri olduğum için beni pek de etkilemez. Birlikte yapma durumu ayrı, onsuz olmaz. Ama benden çok bilmesin:D

• Direk evlenme teklifi ederim.

0|0
    0|1
  • Yalamak.

0|0
    0|1
  • helal olsun derim ben ya.

onnun ellinden yapilan yemegi yerim ya zehir billee olsaaa.

yerim ya

0|0
    0|0
  • Neler düşünmemki :) cancır o can yaa :) yerim onu

Evlernirim onlaa :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben mecburen yapıyorum :) Fitness la felan uğraştıgım için hergün et yumurta felan yemek zorundayım annemde bıktı artık kendin hazırla diyo bende öğrendim artık kendim hazırlıyorum :)

1|0
    0|0
  • Yok aga benden bir halt olmaz bu konuda.Bazen soruyorum tarife uydum neden olmadı diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...