Kız'ın futbol oynaması?

Okulda kız futbol takımı kurulacak bende katılmak istiyorum sizce siz erkekler olarak çok itici mi iticiyse nedenleri nelerdir ? Yorumlarınızda, cevaplarınızda adam gibi düzgün bir şekilde açıklayınız, belirtiniz...

• Evet, çok itici.
    56% (5)56% (5)56% (10)Oy Ver
  • Hayır, çok güzel.
    33% (3)33% (3)33% (6)Oy Ver
  • Diğer. Belirtiniz.
    11% (1)11% (1)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
of ya katılmayayım mı ? yani püüfff napsam kii bilemedüm şimdücüükkk yıhaaa pouuff katılmasam mı cevaplarınız bekliyorummm...teşekkürrlerrr...
üüfff vazgeçtim valla yeteneğim var ama neyse katılmayayım iticiyse vücudumda ne gibi gelişmeler olur bu arada katılırsam? yorum yapmıycaksanız bari ankete katılın...

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel, popüler bir kızsan iyi olabilir. Aksi takdirde itici.

0|0
    0|0
    • yanne güzel bi kızım beğeniliom nasıl olur?:S vücudumda değişiklikler olmazmı? :S

• Az bi futbol oynamayla bişey değişmez öyle hemen :D

• Ama bn takim krcaz diorum az bsy digiiil napsam vucdmdki degiskliklerdn korkuorum ?:s

Erkekler Ne Diyor 7

• senin icin bi erkegin tayt giymesi ne ifade ediyosa benim icin de bi kızın futbol oynaması aynı şeyi ifade ediyor

0|0
    0|0
  • bende çekici bulmuyorum ama hayatıma giren en özel kişiyi ilk gördüğümde top oynuyordu

0|0
    0|0
  • Evet, çok itici. sen voleybol falan oyna

0|0
    0|0
  • komik geliyor dışardan :D

0|0
    0|0
  • itici bence.voleybol,tenis yada jimnastik yap.

0|0
    0|0
    • katılma bence baldırları genişler roberto carlos gibi olursun.

• Kötü tabi. Uzun saçlar ve forma falan offf. :\

0|0
    0|0
  • Sen gösteris olsun falan dıye katılıyorsan vazgec. Ancak futbol da bır spor dalıdır. Senın oynamak ıcın hefesın varsa oyna. okul takımı dıyorsun. Hayatta herseyden zevk almaya bakacaksın. Oyna zevkını hevesını al bırakırsın. İtici konusuna gelecek olursak. Sen bundan korkuyorsan hıc baslama. O begenmıycek dıye hevesınden zevkınden mahrum bırakma kendını. Senı seven oylede sever. Benım kanaatım bu :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yakışmıyor bence

0|0
    0|0
  • süper olur bence . niye fikirleri bu kadar dikkate alıyorsun futbol çok zevkli değil mi ? bence katıl pişman olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ya sen erkeklerin ne düşüneceğine bakarak mı yapmak istediğin bi spordan vazgeçiyorsun? Bence bu yaşlara bi daha gelemezsin tadını çıkar bırak ne düşünürlerse düşünsünler.

0|0
    0|0
    • Vucdmda dgsklikler olur die korkuom oneden

• ilkokuldayken erkekler kaleci olarak hep beni alırdı en son 11 yaşımda oynadım :D basket oynamak neyse futbolda o kasma bu kadar millete ne bakıyosun sen

0|0
    0|0
  • Bacakların kaslanır. Roberto Carlos derler mazallah :(

0|0
    0|0
    • İste oneden korkuom ya of napsam smdi?

• 4-8 sınıf arası hep oynamısımdır. Sonra bıraktım. :)

0|0
    0|0
  • bende oynuyordum ne varmışş :d

0|0
    0|0
    • vücudnda ne gbi değişklkler oldu? ne tpkiler aldn? özllkle erkklerden?

• hiç bi tepki alamadım çok fit oldu m

Yükleniyor...