Yeni Hababam Sınıfı ile ilgili düşünceleriniz neler?

hababam sınıfını eskileri bence dah güzeldi yenileri çok saçma ve eskisini çok abartıyor bence siz ne düşünüyorsunuz

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• yeni şeyler üretemiyorlar eskilerinin namına gölge düşürüyorlar.başka yaptıkları bi şey yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevmeyen daha tanımadım.Birde yeniden vizyona girse keşke.

0|0
    0|0
  • Sende mi haftasonu Kanal D izliyon. Sıktı ama artık de mi? Eskisini yayınlasalar daha çok zevk alacam.

0|0
    0|0
  • hiç bir dizi hababam sınıfının yerini dolduramaz şimdiki nesiil özentii şabanın yerini kimse dolduramaz :))

0|0
    0|0
  • Yenisi kurban olsun eskisine o kadar net...

0|0
    0|0
  • yenileri o kadar kötü değil çok güldüğüm espiriler oluyo arada ama eskisinin yerini tutmuyo tabi

0|0
    0|0
  • nerde eski bayramlar azizim diyesim geldi :)

Yazdıklarınıa katılıyorum gerçekten eskiden ne kadar emekler verilmiş ne kadar mükemmel oyunculuklarr, bir film çekmek için nekadar zamanlar harcanmış...

şimdi isee1 ayda cekilen filmler , hersey teknolojik ama oyuncular foss... mantar gibi üreyen bi sektörr ..kimse gerceten bu işi eğitimini alan insanlar yapmalı gözüyle bakmadıkları için

dansı , sarkıcı , manken , yarışmacı... herkes oyuncu olabiliyor maleseff artıkk

neyse uzun zamandır izlemiyodum iyi oldu ben filme kaçarr , bu arada izlemek isteyenlere tek parçaa :))

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kopyacı zihniyetten ne zaman kurtulucaz bilemiyorum, bu kafa yapısı ile bizden bir cacık olmaz... esprilerine baktım nerde yaşıyoruz muz cumhuriyetimi bellisiz.

0|0
    0|0
  • kemal sunal varsa gerisi yalan as kadroydu o bölümler

0|1
    0|0
  • Kemal Sunallı Hababam Sınıfının yerini tutmuyor hiçbiri.

0|1
    0|0
  • eski hababam filmlerini hd olarak sinemaya vercekler aslında süper olur

0|1
    0|0
  • yeni hababam sınıfı film değil izlenmez

0|1
    0|0
  • Eskisi gibi değil haklısın. Eskisi daha güzeldi. Kemal Sunal ve Halit Akçatepe farkıyla :)

0|1
    0|0
  • eskisi daha güzeldi ve daha komikti şimdiki hiç iyi deqil bence

1|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Eskilerdeki tad ve hoşluk yenilerde yok. Yenilerde dediğin gibi espiriler ve oyuncuların oyun stilleri daha abartılı, sanki millet gülmeyecek de olabildiğine süsleyelim çabası var ve bu da hiç hoş durmuyor.

0|0
    0|0
  • Eskisinin yanında çok vasat yenileri. Şahsen Mehmet Ali Erbil'in olduğu bi Hababam Sınıfının bana güzel gelmesi imkansız.

2|0
    0|0
  • herseyin orjinali guzeldir eski oyuncular fenaydi bir kemal sunal bir daha gelmez hababam sinifida onsuz olmaz sener sen in efsane performansi tartisilmaz zaten simdilerde cok abartili hic dogal bir oyunculuk yok

0|0
    0|0
  • yanına yaklaşamaz

0|0
    0|0
  • taklitler asıllarını yaşatır

0|0
    0|0
  • Fiyasko.Eskinin yerini tutmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...