Protein tozu alsammı?

ALlah askına biri bana acıklama yapsın fitnessa başladım bazısı diyor protein tozu al bazısıda alma çok zararlı dogal geliş diyor biri anlatsın bana bu protein tozu kasları hemen şişiriyor ama eriyormu doğal yollardanda mümkünatı yokmuş çok zormuş gelişmemin biri bir açıklama yapsın

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence kullanma öyle bişey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Bak bende fitnesse gidiyorum ikinci ayımdayım ve şimdi kaslarım tam oturdu kollarımdaki yağ 0 a geliyor nerdeyse. Yani sıkılaşırken kollarında küçülmüş oluyor. Bir süre sonra artık kolların şişmeyince moralin bozuluyor bende oldugu gibi. Bende protein tozuna başlıcam belli bit ölçekte içecem protein tozunu. Çünkü kasları onarması için. Çok fazla şişmezsin merak etme ama protein tozunu bırakmaman gerekiyor

0|0
    0|0
    • Kardesim resmini atarmısın ben 1 ay gittim bakıcam sen ne kadar gleiştin

• @gallantt protein tozunu bırakırsan o kasları onarmak icin neye ihtiyac duyacaksın yumurtayamı? protein tozunun vyaptıgı onarımı 4 kilo çiğ et ancak yapıyor ve her gun yemen gerekir. ve buna paran yetmez. etin fıyatını herkez bilir. protein tozunu bırakırsan yapacagın antreemanada duzgun beslenmessen protein ihtiyacın kollarından ya da kısacası kaslarınadn saglanacak ve bu da emek olyorki 40 cm kolun varsa daha da düşecektir

• Günde kaç gr protein tüketiyorsun?

Hadi diyelim 60 kg kasın var.

60*2,75 = 165 gr.

Görende protein tozu ucuz falan sanar.. Onu tüketeceğine tavuk göğsü falan yer kapatırsın açığı..

Yani sen protein tozu bile tüketsen.. Tavuk et balık yumurta ile de kas yapsan.. Bir süre sonra bırakırsan söner o kas.. Bunun protein tozuyla falan alakası yok.

• Evet protein tozunu icmenke hayvan gibi olursun hemen al bir kutu ic onu antrenman bile yapma okuz gibi olacaksin. Diye birsey yok. Protein tozu dogaldir alirsin onu hayvan gibi yemek yersin yaninda da onu tuketirsin hayvan gibi de antrenman yaparsin oyle yararini gorursun.

0|1
    0|0
  • ilk 3 ay protein tozu almanın bir manası yok.
    beslenme ile desteklersen 3 aydan sonra hızlı gelişme görürsün
    ama disiplinli olcan şekere asılırsan bir halt olmaz.
    protein tozu ile yapılan kas normal yapılan kadar kalıcı değildir.
    protein tozuyla daha hızlı kas yapılır.

0|0
    0|0
    • Ya şey ama benim arkadaşım diyo ben alacam kaslı olacam sen duracaksın zayıf zayıf ve protein tozuyla 1 yıl gidecek ben protein tozu olmadan 1 yıl gitsem onun kdar kaslı olamazmıyım

• olamazsın

• Çok paran var ise al. Ama yoksa markete gidip bir koli yumurta, biraz tavuk göğsü, mercimek ve bakliyat bunların yaptığı işi kat kat iyi yapar.

0|0
    0|0
  • sevgili kardesim protein tozu zararli degildir o sadece takviyedir dikkat etmen steroid ve anabolik kullanmaman tavsiye istersen optimum gold standart whey veya perfect nitrution whey 3 fx

0|0
    0|0
  • protein tozu öldürür alma sen boşver

0|0
    0|0
    • Sizin vücudunuz baya iyi gözüküyor protein tozsuz kaç ayda yaptnız

• kardeşim :) ben orda şaka yaptım protein tozunu doğru zamanlarda kullanırsan sigara kadar zararı olmayacağına emin ol, ben 3 senedir çalışıyorum

• zararlı kardeşim sen doğal beslen peynirini salatanı yumurtanı balını cevizini felan düzenli olarak ye gerek kalmaz zaten tamamen vücut için zararlı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İyi beslenirsen Disiplinli olursan
    ilk 2 ay falan sonra gerisi gelir.
    Yoksa Protein tozsus gerçekten bir faydası olmuyor ya disiplin ya da toz

0|0
    0|0
Yükleniyor...