Elma diyetiiiiiii? ? ? ?

Arkadaslar elma diyeti yapan oldumu hic ben yapmaya basliyacam 15 gunde kac kilo verilir yapan varsa soyleyebilirmi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Öyle diyetler yapma. Sonra verdiğin kilonun iki katını geri alırsın canım :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak kardeşim bunlar kesinlikle ve kesinlikle yalan yalan yalan... YOk onu ye bunu iç kilo verirsin hepsi dünyanın en büyük saçmalığı asla vücudu katabolik etkiye sokmadan en ufak bir kilo veremezsin.

0|0
    0|0
  • Elma diyetinden şunu anladım 3 öğün normal yemek yiceksin ama aralarda elma yiceksin doğrumu?

0|0
    0|0
    • Hayir mesela bugun sadece 1 kilo elma yarin 1.5 kilo falan 1 hafta boyle 1 ya da 2 kilo arasinda sadece elma yiyebiliyoruz

• sacmalama elmada alacagın protein karbonhidrat yağ vitaminleri karşılamaz. sadece vitamn karşılar ve bu sana bir getirisi olmaz. herşeyin fazlası zarardır. meyvenın fazlası bile zarar. örnek verim 3 tane portakal yersen kabız olursun tuvaletten cıkamazsın. sene elma yersen vücudun güçsüz kalır ve yüzün asık yürürsün kendini elmayla motive etme. sabahları kalktıgında bir iki bardak su iç aç karınına. aradan 30 dakika gecınce zengin bir kahvaltı ye. bunun sana getirisi şu olacak midenin yağları ve bel çevresindeki yağlarında buyuk oranda bir azalma olacak. birde egzersiz yaparsan al sana zayıflamanın yontemi

• Peki cok tesekkurler :)

• bilmem hiç denemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...