Sizce hangisi adamın... koyar en fena dövüş sporudur?

mma? muhay thai? wings -chun? kick box? Bilenler konuşsun

• mma?
    11% (1)9% (1)10% (2)Oy Ver
  • muhay thai?
    11% (1)64% (7)40% (8)Oy Ver
  • kick box?
    67% (6)27% (3)45% (9)Oy Ver
  • wings-chun?
    11% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• kick box?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben şahsen 5+ senelik bir aikido cuyum,
    polis akademisinde çalıştım, hem egittim hem eğitildim yerine göre.
    polislere aikido iyi gidiyor, darp bırakmadan etkisiz hale getirmek zorundalar sonuçta.
    bu aikidoyla darp bırakamazsın demek değil. esas zor olan bırakmamak. alasını yaparsın.
    bu arada sen bu kafayla ( yani... koyar zihniyetiyle) hangisine gitsen hocandan dayağı yiycen merak etme. yani sokakta kendimi savunuyum yerine soruyu bu şekilde sorarsan, hocanı mecbur bırakırsın zor yoldan öğretmeye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardeşim her dövüş sanatı (spor değil sanattır) belli savunma ve saldırı teknikleri üzerine kurulmuştur. Bu yüzden her biri diğerine göre avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Örneğin Krav Maga (pek çok dövüş stilinin iyi yanlarını almıştır) karşıdaki rahibi hızla etkisiz hale getirme konusunda iyidir. Öte yandan karşısında usta bir Aiki do cu varsa karşısındakine her saldırısında inanılmaz hırpalanacaktır. Son olarak bu biraz da senin yapınlada (fiziksel özelliklerin) alakalı.

0|1
    0|0
    • sana şöle diyeyim kalçam 104 omuzlar 111 bel 78 kemikliyim mma olurmu sence?

• Kick Boks Tabi Azimli Olup Başarılı Bir Şekilde Pes Etmeden Çalışırsan. 9 Yıldır Kick Boks İle İlgileniyorum.

0|0
    0|0
  • muhay thai

0|0
    0|0
  • mekana bağlı, geniş alanda tekme yumruk atabilenler kazanır, boks kikboks muaythai gibi... ama dar bir mekanda güreşçi judocu affetmez, yakaladığı anda yerden yere vurur

0|0
    0|0
  • yarı profesyonel bir boksör olarak muay thai diyorum. çünkü sağlam dirsek kullanılıyor. bir boksöre belki işlemez ama çoğu kişiyi yere serer

0|0
    0|0
  • whings chun değil o bikere onun adı wing chun dur. vakti zamanında az biraz eğitimini almıştım tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Senin yeteneğine , vucuduna bağlı

0|0
    0|0
  • Scoot Adkins bile Muhai Thai yapıyorsa vardır bir bildiği.

0|0
    0|0
  • Thai fena baba. Ben taekwondo cuyum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...