Ingilizce öğretmenliği bölümü mezunlarının iş bulma imkanı ne kadar ?

ingilizce öğretmenliği 1. sınıftayım . ancak o kadar çok ingilizce bölümünden mezun olan var ki . kararsızım sizce ne yapmam gerek ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizce çok yaygın ve önemli bir dil inanılmaz bir iş olanağı sunuluyor. Bir arkadaşım mühendis ingilizcesi de çok iyiydi. Bulduğu uluslararası şirkete iyi derecede ingilizce bildiği için alındı. Dersaneler, Okullar, Tercümanlık ve Rehberlik ve şirketlerde iş bulabilirsin. Allah yonulunu bahtını açık etsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Atama oranları işte burda link

0|0
    0|0
  • özelde çalışırsın sıkıntı yok ya raat ol bebem..Tarihçiler düşünsün

0|0
    0|0
  • bu yıl baya ingilizceci aldılar ablamdan biliyorum sen mezun olana kadar neler olur bilinmez yine aynı oranda atamalar devam ederse şansın yüksek. ayrıca dil bildiğin için farklı alanlarda da avantajlı durumda olursun bırakma yani bölümü

0|0
    0|0
  • diğerlerine göre yüksekmiş...benim bir arkadaşım almancadan ingilizce öğretmenliğine geçti daha umutlu :D

0|0
    0|0
  • Dört yıl içinde neler değişir bilemezsin. Alımlar bir sene öncekiyle bir sene sonraki belli olmuyor ki ? Tamamen kısmet işi.

0|0
    0|0
  • İngilizce Bilmek = İyi maaşlı iş bulma garantisi veren tek dil

0|0
    0|0
  • İngilizce bilen işsiz kalmaz ya bu devirde.

0|0
    0|0
  • Benden sana bir tavsiye okurken işini ayarla;)

0|0
    0|0
  • Kuzenim yeni mezun oldu hemen yazışma tercümanlığına atandı.

İmkandan bol ne var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öğretmenim. ing.ce öğretmen arkadaşlarım var hem okul hem dersane aylık 3.5 bin tl alıyorlar

0|0
    0|0
  • Hangi üniversite? Simdi Boğaziçi Marmara okumak var bir de hiç bilinmeyen bir okul mezunu olmak var

0|0
    0|0
    • ben kıbrıstayım . yakın doğu universitesi . burdaki en iyi universite orası . ama işte kararsızım . bilemiyorum

• Onu bilemicem bak şimdi ama bence ingilizce hala su an ticaret ve akademi dili devlet için biraz bekleyebilirsin özelde biraz atak olursan iyiy bir iş bulursun

• biliyorsun ki öğretmen olmak zorlaştı. neden dil edebiyat seçmedin?

0|0
    0|0
  • Benim bir sorum olacaktı bende dil öğrencisiyim üniversite 1.sınıf çok zor diyorlar gerçekten öylemi üniversite sınavlarında falan çok zorlandın mı veya dersaneye falan gittin mi çok soru sordum ama.

0|0
    0|0
    • ben kıbrısta yaşıyorum . dil bölümü zordur ama .

Yükleniyor...