Kilo vermeden sıkılaşmak istiyorum?

Her sabah yürüyüşe inmeye başladım fakat kilo vermeden sıkılaşmak istiyorum nasıl dengeleyebilirim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkılaşmak dediğin şey Vücuttaki kas miktarının artması ile olur. Kas miktarı kilo almakla olur zaten :) Sabit kilo'da kalıp yağ yakıp kas yapman da imkansız... Sen yürürken yanlızca Quad Biceps kasını çalıştırırsın yani bacak ve buna bağlı olarak kalça... Senin bir erkeğe göre kas yapma olasılığın 8/1 :) Eğer ki kas yapmak istiyorsan body'e gideceksin erkek gibi çalışacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein ağırlıklı beslenip spor yapacaksın

0|0
    0|0
  • İmkansizi istiyorsun sen.

0|0
    0|0
  • Öncelikle hareket etmelisin. Ama bu yürüyüşle olacak gibi değil. Cross-fit önerimdir sıkılaşmak için. Bruce Lee çok zayıf bir adamdı ama en güçlüsü oydu. Güçlü olmak sıkılaşmaktır. Sıkılaşırsan yorulmazsın. Bu da CrossFit'ten geçer.

Mekik, Şınav ve Barfiks olabilir.

Asıl önerim bir işte çalış. Yorucu olsun. 1 ay sonra dön kendine bak.

0|0
    0|0
  • yağlar varsa ilk onlardan kurtulman lazım

0|0
    0|0
    • Yağ yok fakat kilo alıp verincede hep bacaklardan oluyor üstten kilo alıp veremiyorum bunu nasıl dengeliyebilirim peki

• kilo vermek istediğin bölgeye özel hareketler yapabilirsin mesela geçen bir arkadaşım dergi aldı özellikle göbek bölgesindeki yağları yakmak için kartlar vardı her kart da bir hareket filan

• Vücudunu esnet yani sıkılaştır bu da kültür fizik hareketlerini yap

0|0
    0|0
  • Squat yap ve deadlift tas gibi olmazsan adresimi veririm gelip yuzume yukurursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence yürüyüşle olmuyor. Ya koşcan ya da squat yapcaksın. Günlük 50 yap hergün 5 er tane arttırıp 100 e yüksel. Hergün 100 squat yap. Bir ayda ne kadar fark ediyor inanamassın

0|0
    0|0
  • Yürüme ozaman mesela pilates yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...