Ilişkinize başkalarının da karışmasına izin verir misiniz?

arkadaşlarım genelde hep olumsuz şeyler söylerler ilişkim hakkında aslında benim hata payım da büyük bunda. çünkü iyi kötü her şeyi anlatırım çok yanlış olduğunu farkettim ama sinirlendiğim zaman birine anlatma ihtiyacı duyuyorum. ve genelde aldığım cevaplar karşısında sevgilimden uzaklaşıyorum soğuyorum neden böyle anlamıyorum yeni bi ilişki değil bizimki 5 sene olucak neredeyse ve emek büyük siz napardınız

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• anlatma çok zor öğrendim anlatılmaması gerektiğini ne kadar seversen sev canım dostum dediğin insanlara bile anlatma tartıştık de en fazlasıyla geçiştir ben çok fevri birisiyim hemen çok büyük tepkiler veririm artık birazda kendimi dizginlemeyi öğrendim ama gerçekten o dışardaki insanlar belki yardımcı olmak istiyorlar ama uzun bi ilişkinin ne demek olduğunu bilemiyorlar,uzun ilişki yaşasalar bile anlattığın kötüler hep hatırlarında kalır en ufak bi anda yüzüne vururlar.çoğu zaman iyi anları bile çok ayrıntılı anlatmamanı tavsiye ederim.çünkü bu durumdan çok başım yandı 8 yıllık bi ilişkim var benim düşüncelerimi gerçektende tavsiye olarak algılamanı isterim

1|0
    0|0
    • tamam canım teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsan sevdiğinin kusurlarını göremez bazen... Neden dersen aşk tuhaf bişey ne derse kanma durumu var. Yalan söyleyip söylemediğini ya da amacını kestiremiyorsun. Gerçekten dost dediğin biri varsa anlatabilirsin. Çünkü senin iyiliğini düşünen biridir ve olaylara dışarıdan baktığı için söyledikleri önemlidir...

0|0
    0|0
  • bır tek kısının yorum yapmasına bıle tahamul edemem bu yuzen de ılıskılerımı benden baska hıckımse bılmez

0|0
    0|0
  • Pepee Pepee çok üzülüyor ^_^

0|0
    0|0
  • ailem haricinde kimsenin hakkı yok ki onlarda karışmaz zaten

0|0
    0|0
  • Asla karıştırmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bır ilişkiye 3. kısılerın mudahale etmemesınden yanayım .. sevgılını en ıyı sen tanırsın ... ama ınsan kendıne engel olamıyor anlatıyor ... bu defa sevgılının olumsuz ozellıklerı canlanıyor gozunde ayrılmaya yakın ıse olumlu ozellıklerı gun yuzune cıkıyor

0|0
    0|0
  • kimseye bişey anlatma yapıcı şeyler söylemeyenden tavsiye alırsan tabiki soğursun herkes o anki o duruma göre konuşur ama sen kendin düşünürsen beş sene içindeki tutum ve davranışlarına göre düşünürsün

0|0
    0|0
  • gel burada bize anlat.. hiç değilse umursamazsın söylenenleri.

0|0
    0|0
  • izin vermem karşımdakinin de verdirmesini istemem istişare edilmesi gerekiyorsa fikir alırım o kadar

0|0
    0|0
  • Benim hayatım. karıştırmamm

0|0
    0|0
  • Kimseyi karıştırmam

0|0
    0|0
  • Bendensin :((

0|0
    0|0
  • aileme izin veririm tabii