Özgüvenimi sarsan Kilo problemim Var?

Arkadaşlar 1.65 boyum var ve 67-69 kilo arasında gidip geliyorum hatta bazen 70 e de çıktıgım oluyor. göbegim hiç yok. Ama bacaklarımın üst kısmı çok kilolu. Kilo vermeye karar veriyorum. Sonra güzel bir yemek gördüm mü aman yarın başlarım kilo vermeye diyorum. Bu 2 Seneden beri böyle. 1 kilo vermişliğim yok ama. Yürü diyolar ama hani o bacaklarının üst kısmı kilolu olurda yürürken bacak arası birbirine sürter ya sonra o giydiğin pantolonun o kısmı incelmeye başlar ve yırtılır. Özgüvenim çok kötü artık ve o bacagımdaki kilolar yüzünden bazen erkek arkadaşımın yanına giderken ne giyecegimi şaşırıyorum , ne giyersem zayıf gözükürüm diye düşünüyorum. 17 gün içerisinde 10 kilo vermem lazım, lütfen yardımcı olur musunuz?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• sabah 250 gramı geçmicek şekilde bir kahvaltı yap öğlende bir tabak çorba akşamada bir elma istiyorsan ye istemiyorsan yeme birde plates topu al biraz hareket yap vede akşam yemek yeme birazda koşu.

0|0
    0|0
    • Deniycem , tesekkur ederim.

• kısa zamanda kilo vermek için aç kalmak lazım 17 gün içerisinde 10 kiloyu vermek için nerdeyse yememek lazım ama baş ağrısı baş dönmesi yapabiliyor yemek yememek ben çok fazla kilo verip almış birisi olarak biliyorum bu işleri.

• ben kilo verdiğimde spor çok fazla yapardım yağlarımı erittim ama asıl amaç yemeği kısmakta

En İyi Kız Görüşü

• 17 gün içinde veremezsin belki ama fitness ve sıkı bir dietle iyi kilo verirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Genetik olarak kalinsindir. Yani ne yaparsan yap belli bir yere kadar incelirsin. 17 gunde 10 kilo ha vay anasini, biz salagiz tabi spor salonlarinda bosuna kicimizi yirtiyoruz.
    Ayda 5 kilo veririsin o da maksimum.. Saglikli olani bu. Ayrica spor bu isin yuzde yirmisi, geri kalan yuzde seksen mutfaktir. * ye az ye.. Bacaklarin genetiktir anne veya babanin kalindir ya da birisinin, squat calisirsin, ama yinede kardiyo sart..

0|0
    0|0
    • bende spor salonlarında 2 senedir kıçımı yırtıyorum zaten ama birşey olduğu yok ayrıca Aile ful kemik. Annem zayıf. Babam da aynı şekilde kuzenlerim falan hep öyleler. Onların yanında değişik hissettiğim için 17 günde 10 kilo vermek istiyorum sağlığımdan olurum belki ama istiyorum yani.

• Genetik degil ama iste. Ben yedim ictim yattim sıkıntidan stresten o da bacaga vurdu.
      Bana bacak icin ne calisacagimi soylemediler. Ben kendi kafama gore calistim ve sıkılastim sadece bir kilo verme olayi goremedim yani. Sonra da biraktim zaten. Yuruyus yapmaya calisiyorum duzenli 5000 adim bazen hic hevesim olmuyo ama o pantolon olayindan. Sadece bogazima sahip cikamiyorum.

• Yalan konusuyorsun, iki senede her boku istemeyerek ogrenirsin bile, en azindan aleti gorup sorarsin..
      Oyle adim sayarak atarak olmaz o isler.. Nasil yurudugun ne tempoda yurudugun temponun azalip hizlandigi surec onemlidir. İkincisi bacaklarindan kilo aliyorsan ki aliyorsun genetik bu. Belli bir noktaya kadar incelirsin. Once yemek kismini hallet, duzenli spor sart.. Kilo verdikce azalir biraz kalinlik.. Ayrica o sureyide kafandan cikar. En az iki ay..

• Cayi sekerli iciyorsan icme birak
    Ekmek sabah ye sadece 1 dilim
    Kizartma yeme haslama ye
    Recel yiyorsan yeme
    Cikolata falan ekmege suruyorsan birak
    Tabagini kucult
    En onemlisi aksam 7-8 gibi birsey yeme
    Ara ogun yap acikirsan bir kase yogurt ya da meyve varsa onu ye
    Egzersiz yap birakma
    Bol su ic
    Insaallah kilonu verirsin :)

0|0
    0|0
  • Sana anca ben yardim edebilirim ☺️

0|0
    0|0
  • bence biraz etli bayanlar daha hoş heleki bacaklar bence hiç dokunma :)

0|0
    0|0
  • aynı ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O kadar kiloyu o sürede veremezsin başta onu söylemeliyim sana. Bak bende senin boy ve kilona sahibim 38-40 beden giyiyorum. Etlerim sıkı heralde başka bu kiloda olan arkadaşlarım 44 beden bile giyen var. Neyse bak özgüven kiloyla asla alakalı değil. Tabi ki kilo ver istersen ama şok diyetlerle değil. Ben 17 kilo verdim. Bakımlı ve temiz ol. Temiz olmanın özgüveni hiç birşeyle kıyaslanamaz. Kişisel bakımına ağırlık ver. Ben kendimi severim. Sen kendini seversen herkes sever. Herkes tek tip olcak diye bisey yok.

0|0
    0|0
  • Fitness yazıl orda sana nasıl besleneceğin konusunda da yardımcı olur :)

0|0
    0|0
  • Bende böyleydm yemin ederim. Sürekli 70 e çıkıp, çıkıp duruyordum. Bir gün hırs yaptım 5,5-6 kilo gitti. O da bir ay önce falan. Boylar falanda aynı belki bir iki cm daha uzunum

0|0
    0|0
  • Sevgilin seni o halinde sevmisti şimdi sevgilisiniz onu takma derim ama kendini iyi hissetmek istiyorsan korse giy

0|0
    0|0
    • Yanimda zayif kaliyor. Boyum ondan kisa ama o boylamasina ben enlemesine duruyorum yaninda biraz. O dert etmiyo ama benim Sorunum bu o yuzden.

• Böyle bir çok çift var sanki yolda gördüklerin çok mu mükemmel sevgilin kilolu seviyor demekki gerçekten sorun edilicek bişey değil

• 17 günde b*k 10 kilo verirsin ben 6 ayda 66dan 50 ye düşebildim

0|0
    0|0
  • ben=sen

0|0
    0|0
  • Spor klubune yazil

0|0
    0|0
    • çok kez yazıldım hatta atletizme yüzmeye platese gittim. ama sadece sıkılaşıyosun kilo verdiğin olmuyo.

• yeme

0|0
    0|0
Yükleniyor...