Beni görmüyor evlenmek için kız arıyor kendine neden görmüyor beni?

başta ilgiliydi ama birden mesafe koydu araya şimdide evlenmek içi kız arıyor kendine başka kızlarla tanışmaya çalışıyor beni görmesi için ne yapabilirim

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• mesafe koyup başka kızlara bakıyorsa artık sen seçenek değilsin onun için demek ki. sen de başka erkeklerden bulmaya çalış. sizin işin oluru yok artık...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kaçan kovalanır mantığıyla gidipte o taktiyi yemeyen erkeke çok merak etme :) Bakışlar ve gerekiosa şüpeli bi kaç cümleyle onun tikatini çekebilirsin

0|0
    0|0
  • beyler ilerde çevirme var.

1|0
    0|0
  • ona tahta gozluk hedıye et anlar artıkın

1|0
    0|0
  • bence zorlama.. bir erkek bunu yaptıysa yolu değişmiştir..

ve dürüst müş ki sana umut vermiyor..

sen de kendi yoluna git..

0|0
    0|0
  • zorlada gözüne sokacak değilsin ya kendini, sanki dünyada bir tek erkek o kaldı, başka bulursun üzülme...

1|0
    0|0
  • beğenmiyordur tipini bukadar basit

2|0
    0|0
  • Önünde dur.

2|0
    0|0
  • birden mesafe koymuşsa onu kötü yönde etkileyen bir izlenim , duyum almışta olabilir

o yüzden mesafe koymuştur

0|0
    0|0
  • Yaaaa amannn salla sana erkekmi yoook

1|0
    0|0
  • Eğlenilecek kızsın dsahıldahıwlawdıadwı ahahahaxd

1|0
    0|0
  • Sellektör yap

1|0
    0|0
  • onun tipi değilsin veya sana ulaşılmaz gözüyle bakıyor

0|0
    0|0
  • yanlış anlama ama hoşlantı olayı bu biliyosun

0|0
    0|0
  • aklıma bi karikatür geldi şimdi :-)))

0|0
    0|0
  • Onlada böyle gizli kullanıcı olarak konuşursan kendini belli etmezsen .Doğal olarak görmez seni ;)

1|0
    0|0
    • bencede :)) belki seni söylemek istemiştir sen ilgilenmezsen nerden bilsin çocuk... bende düşünüyorum de

Kızlar Ne Diyor 9

• Sizinle ilgili kafasina yatmayan biseyler olmus demek ki rotasını değiştirmiş. Bence takinti haline getirme sen de, başka birilerine bakmaya da baslamissa kafasin da bitirmistir artik.

1|0
    0|0
  • senden elenktrik alamadı

0|0
    0|0
  • kendine bakımına özen göster falan

0|0
    0|0
  • Demekki seni evlenmek ıcın uygun bulmuyor

1|0
    0|0
  • Saçlarını savur .

0|0
    0|0
  • belki kriterlerine uymuyorsundur.

0|0
    0|0
  • Emin ol yakında bir başkasını bulur ve çok acı çekersin. Sevginin değerini bilecek bir başka insanı aramalısın sende. Onun seni reddettiğini kabullenmek istemiyorsun ama kafasına uymayan şeyler var demek ki aradıüı başka bir şeyler.

0|0
    0|0
  • heves oldun ya da sevmiyor , ya da uygun bulmuyor seni , işin var mı ? ne mezunusun ?

1|0
    0|0
  • cinsellik yaşadınız mı ?

0|0
    0|0
    • hayır

• neyse boşver , iyi ki olmamış erkek bunlar işte, senden ondan bal topla , başkasına gider..

Yükleniyor...