Ciddiyete rağmen geleneğimizi bozmadı :)

Hoşlandığım adam ile beraber çalışıyoruz. sevgilim değil.her akşam kim önce çıkarsa diğerinin odasının kapısına gelir el sallarayarak iyi akşamlar diler.iş yerindeki hiyerarşide ben ondan hemen sonra geliyorum ve diğerlerine iyi akşamlar bile demeden çıkar.bugün önemli müşterileri vardı ve toplantı yaptılar.toplantı odası çok kalabalıktı ve kapıyı kapatmadılar. odanın kapısı onun sağına geliyordu ve müşteriler karşısındaydı.benim çıkmak için hazırlandığımı görünce yüzünü kapıya çevirerek konuşmaya devam etti.çıkarken de ben onları bölmek istemediğimden sessizce kapıya yöneldim.ama gözüm onların odadaydı.karşısındaki adam ona bir şeyler anlatırken o ciddi sohbete rağmen bana baktı ve her akşamki gibi el salladı göz kırptı. çok hoşuma gitti. önemsemese o ciddi durumda bir akşam da vedalaşmayalım derdi diye düşündüm.refleks mi idi yoksa özellikle gözlemleyerek planlı mı yaptı sizce?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• her şey olabilir aceleci davranmamak gerekir bir ışık var ama hızlı davranma...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu adam seni istiyoor seviyor arzuluyor ask kokusu degil resmen ask var hadi git odasina o yokkenbir not birak seni seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Planlı, isteyerek, bilerek ve neyse işte evlenirsiniz yakında.

0|0
    0|0
  • Ne güzel :):)

0|0
    0|0
  • Bu kadınlarda bu zihniyet bu kirli düşünceler olduğu müddetçe bizden bi bok olmaz arkadaş.

0|0
    0|0
  • millet nelere dikkat ediyor arkadaş.

0|0
    0|0
  • birşeyler hissediyor diyebiliriz.sen ne düşünüyorsun hakkında hoşlandığım derken

0|0
    0|0
    • hoşlanıyorum ama güvenemiyorum ve kız arkadaşı olma ihtimalinden şüpheleniyorum :(

• belkişde sen olabilirsin .

ama nasıl anlamak lazım.

• ben olmadığıma eminim ama ondaki yerimi,değerimi ve bahsettiği kişiye olan hislerini anlayamıyorum.bana karşı ilgili.ne yaptığımı kiminle görüştüğümü merak ediyor.ama başka biri daha var diye düşünüyorum.işte kime ne hissediyor bilmiyorum:(

• evli misiniz ikiniz ?

0|0
    0|0
    • hayır

• moral verdin teşekkür ederim :)

• rica ederim :) ama açılmalısın ona

Kızlar Ne Diyor 5

• seni digerlerinden farklı görüyo onun için özelsin ama hemen havalara girme biraz bekle zamana bırak

0|0
    0|0
  • aranızda birşeyler başlamış önemsemese toplantıda öyle yapmazdı ki görmezdi bile seni

0|0
    0|0
  • ikisi de olabilir tam olarak bir yorumlayamayız bence

0|0
    0|0
  • sen aşıksın arkadaş :D

0|0
    0|0
  • havada ask kokusu varrrr :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...