Vucut geliştirme salonuna gitmeyi düşünüyorum her yönden faydalı olur diyorum sizce?

vucut geliştirme salonuna gitmeyi düşünüyorum her yönden faydalı olur diyorum sizin yorumlarınızı bekliyorum erkekli kızlı...

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gelişme çağındaysan yani ergenlikteysen gitmeni pek önermem illa gidecem diyorsam press hareketlerini yapma.

0|0
    0|0
    • 22 yaşındayım :)

• abi kickbox yaptım güreş yaptım aslında vucut saglam.. fakat kilo alamadıgımdan kurudum gittim.. Şimdi protein veya karbonhidrat tozu kullanmam gerekecek spor salonuna gidersem o yuzden sıkıntısı varmıdır diye çekinidm. Kısırlık falan yapar dedi bazı insanlar.

• Protein tozuna hiç sıcak bakmıyorum karbonhidrat tozu hakkında bilgim yok bence doğal yollarla fit bir vücuda da sahip olabilirsin girme öyle şeylere bence düzenli beslenme, uyku ve antrenmanla kilo alabilirsin. Alamıyorsan bu vücüt geliştirmeyle ilgili ek gıda takviyeleri felan var onları araştırırsan bulursun. Ama onlarda ne derece sağlı bilemiyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Niye olmasın..

0|0
    0|0
    • abi zararlı filan diyolar anlamadım bende zaten uzun yıllar spor yapmış bir insanım.. :/

• vucut fena değil hani fakat kilo konusunda sıkıntım var.. boy 1.80 kilo 64

• Niye zararli alsinda cok faydalı çalış hemen

Yükleniyor...