Sevgilinizden yeni ayrıldınız ve onu unutmak istiyorsunuz neler yapardınız?

Sevgilinizden daha yeni ayrıldınız ve artık ondan nefret ediyorsunuz neler yapardınız onu unutmak için ?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Unutulmak için birsey yapılmaz hadi ben bunu unutayım diye birsüre kalbinde durur sürekli olmasa da ansızın düşer aklına dışarı çıkar eğlenir başka çiftlerden görür aa biz de böyle yapıyorduk dersin bazen arkadaşların ile ilişkiniz için dalga geçer için kan ağlar zaman denen illet girer araya bir bakmışın unutmusun unutmak o kadar kolay bir zanaat değildir ha deyince unutulmaz sadece sosyal aktiviteleri fazlalaştırır mutluluk oyununa mahkum edersin kendini damar müzikleri kes sahil yürüüyüşleri yap hareketli müzik dinle unutma hiçbirsey senden önemli değil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İmkanım varsa bir hobi edinmeye çalışırdım. Çevremde değer verdiğim insanlara odaklanır, onlarla daha fazla zaman geçirmeye çalışırdım. Gözyaşlarımı geceye saklardım.

0|0
    0|0
  • benim birinden ayrılmam için gerçekten ondan nefret edio olmam lazım.. ayrıldığım gün günümü gün ederdim.Yapmamı istemediği herşeyi zevk alarak yapardım bir süre..

0|0
    0|0
  • Ne yapsak unutulmuyor

0|1
    0|0
  • Hayatıma devam etme çabası içindeyim sadece.

0|0
    0|0
  • Ağlarım, sızlarım.Sonradan kendime gelirim.Zamanla geçer.

0|0
    0|0
  • Sana yaşattığı kötü günleri hatırla,

Kafanda bitir..

0|0
    0|0
  • hattını değiştir ve onu hatırlatıcak herşeyden uzak dur

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra ilk evlilik teklifini kabul ettim evlendim sonra öküz gibi böğürdü...

0|0
    0|1
  • cikolataaaaaaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• arkadaşlarımşa buluşur gezer tozardım, ks de üyelik açıp kafa dağıtırdım :) burda bazı sorular ve yorumlar çok komık oluyor :D oyun oynar film izler müzik dinlerdim :) ilişki aramasamda flört ederdim :) benim ciddi ilişkim biteli 1 ay oldu dostum ben böyle kafa dağıtıyorum :)

0|0
    0|0
  • hiçbişey :D :D onu unutmak için yapılan herşey onu hatırlatır.

0|0
    0|0
  • hayatımın ne kadar güzel olduğunu fark edip saatlerce şükrederdim. sonra gülümseyip ağlardım :)

0|0
    0|0
  • dostum bilemiyorum yaa ... :( kitap oku falan demicem konsantrasyon sorunu yaşayabilirsin .ondan dolayı böyle güzel şeyler ye ama iştahında yoktur bu sıralar .. değişik şeyler yap ondan kurtulduğunu düşün mesela :(..

0|0
    0|0
  • Bir acıyı ancak daha büyük bir acı unuttururmuş. Tersinden okursak bir sevgiyi de daha büyük bir sevgi.

0|0
    0|0
  • birşey yapmam..ayrıldığım kızı hatırlamam birdaha..tınlamam...çok odunumdur...

0|0
    0|0
  • Herseyi denedim ama olmadı..Tek care buralardan gitmek galiba

0|0
    0|0
  • ağlarım aga ağlarım ağlamaktan yorulurum sonra sızarım.acımı unuturum biraz.sonra bir iç sıkıntısıyla midemin üzerinde yaşamaya devam.

0|0
    0|0
  • Yeni hobiler edinmeye çalış, meşgale bul kendine

(sinema, oyun, dans, bisiklet, gece hayatı, vs...

0|0
    0|0
Yükleniyor...