Sporcu olmakta zor ya dizim ve kasigim dan sakatlandim var mi tecrubesi olan?

Diz eklem sakatligi ve kasik saaktligi yasayan arkadaslar var mi?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben atletizmdeydim bir aralar, kasığım sakatlandığı için bırakmıştım atletizmi. Benimki biraz ağırdı ama o yüzden. Hiçbir yöntem uygulamasan bile kasık problemi en geç 3 haftaya halloluyor. Buradan yöntem söylesem de yanlış olabilir her sporun farklı bir yöntemi olabiliyor çünkü.

0|1
    0|0
    • Bro ama benim ara verme sansim yok ligin baslamasina az kaldi

• Ugrasim basketbol 😀 sagolasin insallah

• Oo basketbolu çok severim kısa forvettim okulda :D Tekrar geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Oyuzden sigortalatiyorlar oralrini buralarini

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O kasık zorlanmasından bir ay boyunca neler çektiğimi bir ben bilirim bir de Allah bilir.. geçmiş olsun hocam

0|1
    0|0
  • ben normalde street workout ve fitnessla ilgileniyordum, bizim ünide Amerikan futbolu oynamak için arkadaşlarla anlaştık falan, diz kapağımdaki lifleri yırttım ve diz kapağının içindeki küçük kemikleri kırmışım panpa, hala koşamıyorum dikkat etmek lazım

0|1
    0|0
  • Dikkat etmek lazım dengesiz spor yapmamak lazım ne sporla uğraşıyorsun bilmiyorum ama ben de pek çok aporla uğraşıyorum ve pek sakatlanmiyorum dediğim gibi dengesiz hareket etmemek ve spor öncesi biraz ısınmak lazım

0|0
    0|0
  • Tam olarak neyi öğrenmek istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Tedavi sureci ve yontemi olabilir mesela

• Ortopedi doktoruna git ciddi bir problem yoksa basit idman öncesi ısınma soğuma programını uygula ayrıca idmanlarının öncesinde ekstra olarak bacaklarını ısıt hem daha verimli idman geçirirsin hem de sakatlık riskin azalır

• Ay havani yesinler sporcu olmak zormus

0|0
    0|1
    • Kardesim batiyosa yorum yapma

• Bende antrenorum abisi senin gibi hava atmaya kullanmiyorum ama

Yükleniyor...