Sporla 500 kalorı yakılabılırmı?

ne kadar surede ve hangı aktıvıte ıle yakılır arkadaslar bılgısı olan cevaplayabılırmı

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Neden olmasın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 saat kosu bandinda 600-650 kalori yakiyorum :)

0|0
    0|0
    • ciddimisin çok iyii kıloıya gore degısıyor bu durum galıba

• Bende 51 dim canim koskoca 1 ayda anca 1 kilo verdim :D ama bana sorarsan iyi verdim :D oyle bir yiyorum ki akla zarar :D kilo almamis oldum bu surectee :D. 46 huh cok az bee :) benim hedefte 49 gerci ama :D

• benımde 49 50 arasında kalmak ama bu ara bende hayvan gıbı yıyorum dedıgın gıbı spor yapmasam heralde cok cok alırdım o kadar spora ve yememe 1 kılo almısım :D gene ıyı

Erkekler Ne Diyor 9

• Yarım saatlik bir koşuyla rahat bir şekilde yakılabilir. İlk 10 dk yavaş 5 dk hızlı 5 dk yavaş.. şeklinde.

0|0
    0|0
  • 1 Saat Koşmak 8 Km/Saat 550 kcal
    1 Saat Koşu Hafif Tempo 400 kcal

0|0
    0|0
  • Google amcaya sorsan bence daha yararlı fikirler edinirsin

0|0
    0|0
    • cok arastırdım bu konuyu ama net bı bılgı yok

• tesekkur ederımm

• 120 kilolardan 70 kilolara dusen insanlar gordum salonda ne kadar kalori yaktigini hesaplamaktansa hergun kendine inanarak sporunu yap

0|0
    0|0
  • Crossfit

0|0
    0|0
  • bir saatlik kardiyo ile yakabilirsin. koşu bandı eliptik ya da bisiklet olabilir

0|0
    0|0
  • Yakılabilir.

0|0
    0|0
  • Ben 2 bin kalori yakıyodum :D

0|0
    0|0
  • sporla yakmak en iyisi biri demiş ama l-cartineyi tavsiye etmem onun yerine doğal ürünler var onları kullanırsan helede sporla felaket faydası oluyor ben sporsuz bile faydasını gördüm

0|0
    0|0
    • l cartine eczanede satılan bı urunmu bı ara kullanmak ıstedıgımde mıgrosta karsıma cıktı ama o mu degılmı bılemedım

• L-cartine eczanedede satılır ama tavsiye etmem zararlıdır doğal ürünler kullan

Kızlar Ne Diyor 2

• yaptığın spora göre ve vücut yapına göre değişir. örneğin 1.5 saat fitness yaparak ortalama 500 kalori yakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yedıklerınle yapdıgın sporun kalorısını hesapla kac kalorı yakdıgına bak nasıl spor yapıyorsun

0|0
    0|0
    • ya acıkcaksı ben genelde hitt calısıyorum ve pedal cevırıyorum yaptıgım zaman 2 saate yakın bazen

Yükleniyor...