Siz olsanız ne düşünürdünüz?

Benim 2buçuk yıllık bi sevgilim var..Önceden liseye gidiyordu bu yıl üniversiteye geçti başka şehirde okuyor.2haftada bi geliyor görüşüyoruz ama şuan sömestr tatilinde yani kendi evinde. görüşüyoruz herşey gayet güzel fakat bugün buluştuk telefonuna baktım hatsıza alınmış. telefonun geçmişine baktım sadece benimle konuşulmuş.bilgisayarın geçmişine baktım silinmiş. Sonra ne bunlar böyle diye bağırdım çağırdım sinirden ağladım.ben sinirlenince hep ağlarım kendimi hiç tutamam. sonra o da çok üzüldü ağladım diye niye ağlıyorsun telefonum bozuk kendi kendine hatsız oluyo sonra düzeliyo falan dedi bilgisayarın geçmişide ayda 1 siliniyo dedi. ben inanmadım sen zaten beni aldattın dedim yine aynısını yapıcaksın falan dedim ağladım çok ağladım hıçkıra hıçkıra o da dedi Ben bi kere seni kaybettim bi daha asla yapmam o hatayı sen benim herşeyimsin Annem babam ölsün ki sana çok aşığım başkası varsa senden bişey saklıyosam Allah belamı versin falan dedi o arada ezan okunuyodu bak ezanda ediyorum bu yeminleri falan dedi işte çok yemin etti bende inandım.. sonra sarıldık barıştık.. çok iyi davrandı. sizce inanmalımıyım söylediklerne?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ewet inanmalısın sonuçta bilgisayarın geçmişini kendi silmiştir o bi kesin . . Kendi kendine her ay geçmişi silen hiç bir program yok sonuçta belki adam film izlemiştir tabi geçmişi silecek :)

Ezan okunurken yemin etmiş la daha napsın yalan sölese azı yüzü yer deişir . . Zamanında hata yapmış mal gibi yakalanmış şimdide film takılıo olabilir. . Sen ne düşünürsün bilemem ama bebe doru sölemiş

0|0
    0|0
    • genelde geçmişi silmiyor. her erkek izler o filmleri ben bişey demiyorum daha öncedende gördüm zaten geçmişte. şimdi neden siliyor? telefonundada hiç silmezdi numaraları ama şimdi silinmiş.. bir gariplik var gibi

• benim kulanıcı adımı tıklayıp arkadaş ekle diyebilirsin bölelikle özel mesaj yolayabilirsin :)

• ekledim kabul edince atıcam mesaj :)

Erkekler Ne Diyor 7

• tepkilerin yersiz...

0|0
    0|0
    • nedenn

• Güvenmediğin biriyle ilişki yaşayamazsın... Güvendiğin birine de böyle tepki göstermemelisin...

• fazla güvenemiyorum ama çok seviyorum bırakmam onu

• Öncelikle telefon bb ise bazı modellerinden bir sorundan dolayı hatsıza almak var. Ayrıca geçmişi eğer ayarlanmışsa silinebilir. İnternet explorer kapanınca bile siliyor. Başka bir program varsa oda otomatik olarak siliyordur. Ccleaner gibi. Artık daha da savunamayacağım erkek arkadaşını.

0|0
    0|0
  • adam yapılacak tüm faulleri yapmış sen hala kırmızı kartı göstermiyosun yok telefon bozukmuş hatsıza alınıyomuş yok pc kendi siliyomuş çocuk olsa inanmaz bunlara

0|0
    0|0
    • ama çok yemin etti

• valla ne kadar ederse etsin bu saatten sonra inanırsan sende kabahat kesin olsun diyosan okula gidince sende habersiz git suçüstü yapamazsan ben haksızsam tüm masraflar benden

• Telefon boyle bışı yapmaz kendı kendıne.bılgısayar da geçmışını sılmez.başka bı sevgılısı vardır senın yanında arayıp mesaj atmasını enmgellemek içln hatsız a almıştır.geçmış olsun.

0|0
    0|0
  • Manyak mısınız kızım siz ya..Depresyona girdim burda..Yemin ediyorum paranoyak oldum..

0|0
    0|0
  • Erkek bu arkadaş sevgiliyle araya mesafe girerse illaki yedek oyuncu alır hayatına alış bence herkse böyle

0|0
    0|0
  • Alışmış kudurmuştan beterdir.. Bi kere yapmışsa bitmiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Telefon kendi kendine hatsıza almaz, bilgisayarın geçmişi de biliyorsun; istediğin zaman silinir öyle ayda 1 kendi kendine felan çok saçma.

Ama eğer çok seviyorsan ve ettiği yeminlere inanıyorsan da böyle devam et.

Yalan söyleseydi yemin etmezdi heralde, yine de en iyi sen bilirsin sevgiilini..

1|1
    0|0
    • evet ama çok büyük yeminler etti.

• haklsın.. teşekkür ederim cevap için :)

• Ne demek rica ederim :)

• güvenmediğini söylüyosun ama sevdiğinide,mantıklı düşün içinde ki şüphe zamanla ikinizi de yıpratır,bitirir..,kendini de üzme bu kadar o kaybeder..

0|0
    0|0
  • İnanmışsın artık ama herzaman dikkatli ol boş bırakma çokta sık boğaz etme ayrıca herzman güvenme

0|0
    0|0
  • GERİ DÖN BİRLİKTE OLUN

0|0
    0|0
Yükleniyor...