Yanında kendini iyi hissedip de senin olmadığını bilmek var ya. Daha kötüsü olabilir mi?

Uzun zaman oldu görüşüyoruz.Hergün arıyor, hergün mesajlaşıyoruz.Yanındayken çok eğleniyorum, onun da mutlu olduğunu hissediyorum.Kimseyle çıkmıyor.Arkadaşlarıyla zaman geçireceği zaman söylüyor, hatta kim olduklarını bile söylüyor.Bazen anlamsız çıkışlarım, kıskançlıklarım oluyor. Beni üzmemeye çalışıyor.Arkadaşlarıyken mesaj attığımda mesela daha rahat konuşmak için eve geçiyor.Ama yok!Benim değil!Aramızda arkadaşlıktan başka birşey olamayacağını söylüyor.Hergün biraz daha ölüyorum sanki.Herşey güzel giderken yakınındayken mutlu olmak ama senin olmadığını, senin olmayacağını bilmek. Dokunamamak, seviyorum diyememek. Kahrediyor.Yaşadınız mı? Yaşamak çok mu aptalca? Neden sevemeyeceğini bildiği halde bu kadar hayatında tutuyor? Yedekten başka bir açıklaması var ama bulamıyorum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendi agziylada söylemiş aramızda arkadaşlıktan baska bir şey olamaz diye.Seni gercekten arkadas olarak görüyor duygusal bir şey hissetmiyor olabilir...belkide hazır değil üzerine düşme fazla sende arkadaşlıktan öteye gitmeyecekmis gibi davran ve zamana bırak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evt bende aynı durumda diyebilirim . . Geziosun seviosun ama söleyemiosun hayattaki en zor şeylerden biri . . Bence benim yaptığım gibi ufak süprizlerle onu kendine daha çok çekebilirsin . . Ben yaptım ve heralde başarılı oldu çarşamba günü istediğini söle ne zamandır duymak istiyorum dedi :)

1|0
    0|0
  • Aşk ve ilişki sana duyulan değil, senin duyduğun hislerle ilgilidir... Evet içinde bulunduğun durum eminim çok zordur ama üstesinden de ancak sen gelebilirsin...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sende uzaklaş ondan böyle devam edemeyeceğini kendini acındırmadan anlat arkadaş gibi uzaklaş sonra izl ve gör

1|0
    0|0
Yükleniyor...