Şu güvenilmez erkekler hakkında

Kafayı yemiş bulunmaktayım. Tüm erkeklerin beni aldatacağını bir süre aşk ile alev alev yansalar bile zaman içinde tüm büyünün bozulacağını ve onların başka kızlardan hoşlanacaklarını düşünüp duruyorum.. Güvenemiyorum.. Bir sevgilim yok ama olma aşamasında. Güvenilmez bir erkeği nasıl anlarız? Yani bize genelde ne tür yalanlar söylerler? Davranışlarından bunu anlayabilir miyiz? Maske takıp kendilerini mükemmel gibi gösterebilirler sonuçta korkuyorum çok korkuyorum lütfen bana bu konu hakkında işe yarar bilgiler verin bayanlar baylar cevaplarınızı merakla bekliyorum

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce aldatılma olayın oldu mu ?

1|0
    0|0
    • evet:))

• uzun zaman oldu birisini sevmiyordum. Şimdiki çocuk benimle konuşmaktan çekiniyor utangaç ve içimi eritiyor onunla olmasını istiyorum ama bu güvensizlik beni bitirecek yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum

• zamanında biraz daha basit te olsa aynı duyguyu yaşamıştım. kötü bir durum etkisi uzun sürüyor umarım kısa zaman içinde atlatırsın.

Erkekler Ne Diyor 6

• hep iyi yönlerinden bahseden kötü taraflarını görmeyen insanlara hiç ısınamıyorum. bunlardan korkacaksın:)

1|0
    0|0
  • Bu karakter meselesi, bunu yapan kızı da gördüm erkeği de. Anlayabilirsin, süreki bahaneler, birbiri ile çelişen ifadelerden, eğer gözünde perde yoksa tabi.

1|0
    0|0
  • iyi gözlem düşünceleri konuşmalarını iyi ölçmelisin

1|0
    0|0
    • aşk doluymuş gibi davranabiliyorlar sonra bir anda poff...

• kişiye göre değişiyor bu bazı kişilerde var bende korkarım şimdi biri ile çıksam dürüst sağlam biri olsun isterim ve çoğu kişi ister

• Ben aldatmam şahsıma güvenebilirsin.

1|0
    0|0
  • Erkeklrtin yüzde 70'ine güvenilmez.Güvenilir erkekleri anlamak çok zor.

1|0
    0|1
  • Yürürken önüne bakan erkek güvenilirdir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Niye öyle düşünüyorsun , demek güvenmiyorsun...

1|0
    0|0
  • Güvenmemekte haklısın ;)

1|0
    0|0
  • Cinsiyetle alakalı değil bu durum.Kişilikle alakalı.

1|0
    0|0
  • Zaman ıcerısınde anlayabılırsın ancak

1|0
    0|0
  • erkeğe güvenme bencde de yapar ibenelr :D

1|0
    0|0
  • herkes bunalımda neler oluyor :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...