Yürüyüş bandında yürüyerek zayıflanabilir mi?

yürüyüş bandında her sabah 25 dk yürüyerek zayıflayabilirmiyim? yardımınız olursa sevinirim?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyerek olmaz mutlaka koşacaksın.. onun adı zaten koşu bandı :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben gunde 30 dk yuruyorum gozle gorulur degisim var 2 haftada

0|0
    0|0
    • ölemi çok sevindim okullar açılmadan zayıflamam lazım ve boyun 1.68 kilom 64

• kaç kilo verdin bide sabhlarımı aç veya tok mu yapıyosun

• Hafif atistiriyorum yururken tansiyonum dusmesin diye tam doymuyorum ama. Yuruyorum dustan sonra kahvalti yapiyorum. Tam tahilli ekmek 2 ince dilim peynir zeytin domates salatalik bol yesillik😄 kesinlikle yag patates kizartmasi mayonez hamburger falan yeme ama bir de kola icme. 2 haftada 4,5 kilo indim ben ama ekstra disarda da yurudugum gunler oldu 1 km falan

Erkekler Ne Diyor 12

• yürüme bandını en hızlıya ayarla, oturduğun yerden sadece izle, daha çabuk kilo verirsin...

1|0
    0|0
    • dalga mı geçiyosun S:DS

• yürüyerek yakılan kalori ile, oturarak bir şeyi dikkatlice izleyerek yakılan kalori arasında dağlar kadar fark yok...

• Yanlız zumur haklı yürümenin pek faydasını anca 65+ insanlar görür bana kalırsa genç isen yap sporunu

• ya zayıflayabilirsinde bu bacak kası yapmana sebep olabilir etek giyen birisi isen çok da güzel görünmeyebilir o yüzden bence onu düşünerek yapacağın zayıflama sporuna odaklan

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamada 25 dakika boyunca mal mal yerindesayacağına 5 dk depar at daha fazla kalori harcarsın. Depardan kastımdan +12,5 aslında 14 de gözün korkmasın diye dedim.

0|0
    0|0
  • Hayır yürüyüş bandında koşarak zayıflayabilirsin asdas :D

0|0
    0|0
  • Size verebileceğim en güzel tavsiye yürümenin yanında da mekik çekmek olur günde 10 mekik 2 ay düzgün ve fit bir karın bölgesi elde etmenizi sağlar

0|0
    0|0
    • 2 haftada her gün 10 tane yaparsam faydalı olurmu peki

• Şimdi bu pazarlık yapılacak bir konu değil bende bunu bayan bir fitness uzmanından öğrendim bunu garantisini veriyordu

• Evet tabiki olur ama 25 biraz az bunu 1 saat yap hergun kis 2 haftada en az 4 kilo kaybedersin tabii hiz ve yukesklik derecesi de onemli

0|0
    0|0
  • Yürümek değilde hafif koşmak çok faydalıdır.

0|0
    0|0
  • evet zayıflarsın illaki ama bir müddet sonra sıkıyor evde olması kötü oluyo

0|0
    0|0
  • ben yürüyodum 1 ay iştahım açıldı kilo adlım :AS:DASD

0|0
    0|0
  • Otrudugun yerden bile zayifliyabilirsin yeterki bogazinizi kesin dur demeyi bilin

0|0
    0|0
  • Bölgesel Yağlanması varsa faydası olmaz

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Elbette ki faydası olur, ayrıca 1 saatlik yürüyüş, 20 dakikalık koşuya denktir. Ama ek olarak cardio çalışmanda fayda var, böylelikle daha kısa sürede sonuç alırsın.
    https://www.youtube.com/watch?v=2rzhohF5w3c

0|0
    0|0
  • yürüyüş bandının çok faydalı olduğunu düşünmüyorum onun yerine eliptik bisiklet, spinning falan daha faydalı. Yürüyüş bandında 25 dk harcayacağına çık dışarda 10 dk koş, eve gel hiit cardio tarzı şeyler yap daha kolay kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • 25 dakika az ya 😕

0|0
    0|0
    • evet ama dayanamıyorum bide çok fazla terliyorum yüzümü yıkıyomuşum gibi ter akıyo yüzümden

• Yavaş yavaş artır bu sayıyı bence ☺

• Yani zaten tek yürümekle zayıflanmaz yemene de dikkat etmelisin ayrıca günlük en azından 10 dk egzersiz yaparsan etkisi daha hızlı olur

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Ben 2 saat durmadan yürüyordum 25 dakika diyince az geldi bana. Ayrıca verdim.

0|0
    0|0
  • boğazını da tutarsan :)

0|0
    0|0
  • Başka ekzersizlerde yap. Sadece yurumekle olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...