Tekvandoya yazilicam soularim var?

Tekvandoya yazilicam bir kac sorum var. Neler yapiliyor tekvandoda? Siyah mi yksa beyaz giysimi giyiliyor? Ve ben en ufak biseyde bile gozumu kirpan bir insanim mesela biri hareket yapsa gozumun onunde gozlerimi kirparim orda hareketler yapilcak ve ben biyerime gelir falan diye gozumu kirpicam bunu yenermiyim orda yoksa gitmemelimiyim? Lutfen yardimci olun dogru cevaplar verin lutfen.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Göz kırpmak degil korku diyoruz biz ona bende 3yil muaythai yaptim normalde disarida kavga vs. olsa olsa hic cekinmem ama ilk basladigimda bendede olmustu zamanla alisiyorsun 4 5 ayda benim bildigim beyaz elbise beyaz kuşak veriyorlar judo da siyah elbise diye biliyorum ilk zamanlar sana belli basli hareketleri ogretecekler essiz olarak tekrar yaptiracaklar 3 4. Idmanin sonrasinsa karsina bitane es veriyorlar onla takiliyorsun iste allah kolaylik versin burnuna dikkat et kizin birine tekme gelmisti burnu dumduz olmustu serefsizim hahahaha

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce açma germe hareketleri koşular sonra paldıklar falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tekvandocular beyaz elbise giyer ve tekvandoda %95 tekme atmayı öğretilir %5 te yumruk vardır. Tekvandoda bacak esnetme hareketleri yapılır bacaklar esnetilir ve bacağa , vücuda ve kafaya tekma atmayı öğretirler 2 bacaklada... Ben Boksörüm ve boks yapmama rağmen bayadır göz kırpma olayı va bunu yenmek için çok fazla antreman ve maç yapmak gerekiyor..

0|0
    0|0
  • Önce esnetirler

0|0
    0|0
  • tae ayak kwon yumruk do saygi sevgi... taekwondo bir savunma sporudur kendini korumayi ogrenmenin yanisira fiziksel olarak vucudunu gelirtirirsin kusaklar beyaz sari mavi yesil kirmizi kirmizisiyah siyah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...