Sitedeki sporcular buraya 💁🏻🙅🏻🙆🏻🙋🏻😂😊😆😅😉😏☺️💁🏻😥?

Sporu severmisiniz ve yaptığınız sporlar nedir? @gururlu_basketçi @becausecool
Sitedeki sporcular buraya 💁🏻🙅🏻🙆🏻🙋🏻😂😊😆😅😉😏☺️💁🏻😥!!!?

0|0
12|46

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Basketbol

1|0
    0|0
  • Spor yaşam felsefesi olmalı her gün koşarım. Zayıf olmak ya da kilolu olmakla alakası olmamalı sporun. İnsanlar kilolu olduklarında zayıflamak için koşarlar sadece. Oysa ölene kadar koşulmalı vücüt el verdikçe. Zaten sürekli koşan birinin vucudu her daim el verir. Bunun dışında fitnes, futbol ve tenisle ugraşırım

1|0
    0|0
  • 2-3 yıl masatenisi ile uğraştım 1.5 sene fitness yaptım yaklaşık 1 yıldır herhangibir spor yapmıyorum sadece fitness boyunca kazandıklarımdaki kaybı en aza düşürmek adına birkaç günde bir akşamları spor parklarına gidip oralarda takılıyorum 1-2 hafta sonrada tekrardan fitness salonuna başlayacağım

benim yorumlamam bu kadar

1|0
    0|0
  • 18 ay tekvando yaptım. kusakları peş peşe aldım kırmızı kuşağa gelince hoca daha 12 yaşındasın sana bu kuşağı vermem dedi. ben de bıraktım sporu lisanslıydım zaten. bir de atletizm dalında madalyam var 💪

1|0
    0|1
  • 3 yıldır Aikido yapıyorum.

1|1
    0|0
  • Hayallerimin peşinden iyi koşarım ben. :):

0|0
    1|0
  • halay çekme

1|0
    0|0
  • hepsinden ortaya karışık yapmışlığım var.

1|0
    0|0
    • Yani birine odaklanmadın

• İş güç yoğunluk basket, football, KickBox, yüzme. Ağırlık Budy Building dönem denem hepsini yaptım. Lisanslı kayıtlarım hiçbirin de yok elbette. Ya da yerli müsabakalara çıkmışlığım da yok. Ancak bir kaçın da amatör düzlem de bazı turnuvalar da yer aldım.

• Fitness var olur mu?

1|0
    0|0
  • Fitness...

1|0
    0|0
  • Bu sahneye çok gulmustum :d

1|0
    0|0
  • Spor candır özellikle futbol :) Bölgesel ligde futbol oynuyorum.

1|0
    0|0
  • Spor sevilmez mi? 1 yıldır aktif olarak vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Öncesinde futbol ve atletizm vardı şimdilerde ikisi de yok

1|0
    0|0
  • eskidendi

1|0
    0|0
  • 5.5 yaşından beri profesyonel yüzücüyüm, üniversitede bir ara kickbox yaptım. diğer sporlarıda arada çerez niyetine

1|0
    0|0
  • Keşke küçük yaşta baslasaydim futbola çocukluktan beri hayalimdi top gördüm mu dayanamam oynarım

1|0
    0|0
  • Yildizlarda basket oynadim milli takim secmelerine çağrıldım sag bek oynadim futbol da karetede siyah kusakdim iki yil dovus egitimi aldim hergun bisiklet suruyorum raftinge gidiyom hafta sonlari daha cok var yaa

1|0
    0|0
  • vücut geliştirme yaptım 6 ay 1.5 ay kick box yaptım vücut geliştirmeye devam edebilriim seviyorum

1|0
    0|0
  • fitness ve futbol :D

1|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • Ekstrem sporları severim ve profeyonel olarak yaparım.

1|0
    0|0
  • Tsk nin triatlon sporcusuyum

1|0
    0|0
  • fitness

1|0
    0|0
  • Basketbol, voleybol

1|0
    0|0
  • muay thai yapıyorum